Yol bilgisayarı ingilizce oldu

finduk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Yol bilgisayarı ingilizce oldu

Aynen taniyan varsa bilgi versin, yusuf bey avcilarda bana cok yakin

Templum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Finduk kardeşim op com cihazlami yapiliyormus acaba bu iş eger oyle birsey varsa ozel servislerde yapilabilir daha cok ilgilenirler hemde

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben cunku izmirde bir multimedyaciyla konusmustum servisler o isi cozemez seni oyalarlar orjinal teybe filan gerek yok biz hallederiz dediler fakat benim elim eripte oraya gidemedim adamdan yardim istedim gerekirse burdan ben sana ucretini havale yaparim yeterki nasil yapildigini soyle filan dedim ben soylesemde siz napamazsiniz biraz ugrastirici ama kolay bir is filan dedi bana

finduk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Templum' Alıntı:
Finduk kardeşim op com cihazlami yapiliyormus acaba bu iş eger oyle birsey varsa ozel servislerde yapilabilir daha cok ilgilenirler hemde

Ben cunku izmirde bir multimedyaciyla konusmustum servisler o isi cozemez seni oyalarlar orjinal teybe filan gerek yok biz hallederiz dediler fakat benim elim eripte oraya gidemedim adamdan yardim istedim gerekirse burdan ben sana ucretini havale yaparim yeterki nasil yapildigini soyle filan dedim ben soylesemde siz napamazsiniz biraz ugrastirici ama kolay bir is filan dedi bana

Kardesim opcom cihaziyla dil secme ekrani gostergelerin oradaki kucuk yol bilgisayarinda acilabiliyor, sonrada istedigin gibi degistirilebiliyor koldaki tuslarla.Youtube videoarinda oyle gorunuyor, ve cok ta zor degil, azicik bilgisayardan anliyorsan yaparsin, bu sorunu xok yasayan var, ama kimse ayrintili yazmamis. 10gune gelir benim opcom insallah ayrintili anlatacam, faydam olsun herkese