Yol Bilgisayarı

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1997 model astra f arabam var. İnternette araştırıp; saat, tarih ve derece olan bilgi ekranında gizli menüye ulaştım...Orada F 12 yazıyor, sonra 00KMH yazıyor, birde harf karşılığı olmadan 171 yazıyor...arabam hareket halinde olmadığı için 00KMH yazıyor olabilir, 171 ise şimdiye dek çıkılan maxımum hızı gösteriyor olabilir, bunlar benim fikirlerim sadece...peki F ne demek oluyor, onu bulamadım....Bilgisi olan arkadaşlarım varsa, yorumlarını bekliyorum...şimdiden teşekkürler...

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harun abi, hani saat ayarlamak için iki tane düğme var ya, onların ikisine 5-6 sn. kadar basıyorsun o zaman çıkıyor...

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.gelen bilgiler ekranda belli bir süre kaldıktan sonra saat tarihemi dönüyor.birde seyir halindeyken denemek lazım

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet Harun abi birde seyir halindeyken deneyeceğim, belkide hızı digital olarak görme şansımız vardır....aynı playstationdaki araba yarışları gibi olursa güzel olur...

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harun abi, hareket halinde denedim, hızı digital olarak gösteriyor..çok güzel yaawww..

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim deneme fırsatım olmadı en kısa zamanda deneyeceğim

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, benim2005 astra G classıc, akşam okudum yukarıdakileri, akşam uzağa bırakmıştım arabayı evin önüne alırken denedim, iki düğmeye aynı anda bastım ve 4-5 saniye sonra bastığım andaki hız geldi ekranahızın yanında,F4 ve 4B yazdı ardından ekrandaki rakamlar test e geçti yani tempralardaki gibi soldaki düğmeye çift basınca tüm uyarılar 8888 olurya aynen öyle oldu ve gitti, yani sürekli hızı göstermedi,,

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hızı anlık olarak ve sadece 56km/h hıza göre gösteriyor. Daha yüksek bir hızdayken basarsanız 56+km/h yazar ama diğer kodlar bende çıkmıyor nedir ne değildir bilmiyorum