yol müsaitti niye durdun:)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer abi gecmis olsun.. az yapmissin abi.. trafige tekrar cikartmiycaktin bunu :mad:
Guzel ulkem bu ve bunun gibilerden kaybediyor.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer bahsi geçen beygirler bile bu zibididen daha akıllıdır. Adama bak be, bir de utanmadan 50 metre fren yaptım demiş (üstelik bu kadar frenden sonra hala duramayıp arabaya yazılmış), be adam bu durum ya senin çok süratli olduğunu, yada kabak lastikle trafiğe çıktığını belirler.

adam suçun tamamen kendinde olduğunu idrak edecek beyne sahip değil.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun abi malesef adamı zorla dinden imandan çıkartır böyle tipler :mad:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun zafer abi polisi çağırcan arkadan çarptığı için o suçlu birde diyecen polise kırmızı yanıyordu niye durdun dedi falan uğraştıracaktın.

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun! bunlar laftan anlamaz, trafikte malasef çok bu tiplerden insanın başına beladan başka işe yaramıyorlar.:mad:

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kaç ay önce başıma gelen olay sizinkiyle benzerlik gösteriyor;

kız arkadaşımı evinden aldım daha caddeye çıktık 100 metre ileride kırmızı ışıkta araçlar duruyor ben sağ şeritteyim. solda bi connectte duran araçları 2 metre gerisinde. adam tam hareket edecekken hastahane otoparkına girmek isteyen vatandaş connectin önüne kırıp bi anda çıkıverdi. allahtan yavaştıkta durabildik. bana değil, kız arkadaşıma yaşattığı korku yetti tabiki, indim arabadan aşağı 50 li yaşlarda bi amca, "naptın sen amca az kalldı vuracaktım dedim" bana verdiği cevap neden sağdan gidiyorsun oldu ve üzerime yürüdü. kızcağız iyice korktu, büyüğüm olmasa oracıkta indir aşağıya dedi şeytan.
maalesef böyle bilinçsiz sürücüler fazlasıyla mevcut. allah hepimizi korusun böylelerinden. sabır diyorum başkada birşey demiyorum.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e anca yuh denir böylesine

malesef de çok var bunlardan trafikte...