Yol yardım.

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul Gebze sınırları arasında oturuyorum. sizden yardımım sizinde bilgilerine dayanarak Aydın kuşadası tarafına 98 astra cd ile yol yapıcam sizce körfezden dolanmakmı mantıklı veyatta eskihisar feribotu ile topculardan gitmek mi mantıklı yardım ve düşünceleriniz bekliyorum..

dipnot:bu arada fena bi astra cd modladım pasta ciladan sonra hemen fotoları paylaşıma atıcam... :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yolun uzun. Ben olsam feribotu tercih ederdim. En azından biraz daha dinlenmiş olursun.

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
feribotta çok para alıyolar eğer trafik olmayacak bi saatte çıkarsan bence körfezi dolaşmak daha mantıklı . yani ekonomi açısından körfez rahatlık açısından savaş abinin dediği gibi feribot üst güvertede de bi sigara tellendirirsin ooooohhhh değme keyfine ;)

cnr--a

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
!!!

:good:feribotu kullan arkadasım kesinlikler yazık arabana 90-100 km veya daha fazla yok yapacksın benzin aldı basını gitti feribot 60 tl alsın hem araban üzülmez bosu bosuna o para senin cebinden zaten çıkacak örfezden gidersen bedavayamı gidecek araba korfezi olanacağına dolaşacağına yalovadan sonra kullanırsın o kadar km yolu yinede sen iyi düşün artık vapur sadece arabaya ücret alıyor araç içi yolcular ücret ödemiyor

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yol eskisi gibi değil. Baya düzelttiler. Tek sorun, yerleşim bölgelerinden geçeceğin için, arada kırmızı ışık çok, dolmuşlar, otobüsler v.b. Gündüz çok kalabalık oluyor. Ben istanbul a gelirken genelde sabah 4 gibi geçiyorum, bomboş oluyor, feribottan daha ucuza geliyor.

İzmir istanbul feribot kullanmadan 620 km. feribotun kısalttığı yolsa yaklaşık 70 km. Eğer gece 2 den sonra geçersen basar geçersin, gündüz gidersen feribot derim. Gündüz gerçekten istanbul trafiğini aratmıyor Karamürsel falan.