Yolsuzluk Operasyonu Hakkında...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekmek %20 artışla sabahladık bakliyat %30 zamlandı ben depomu doldurdum sabaha ne olur ne olmaz. :)

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler iki şeyi karıştırmayın, ayakkabı kutusundaki Halkbank olayı, bunların yedikleri kasalarda. Vidyoda gösterilen fotoğraf uyuşturucu kaçakçılarına ait. Neyin ne olduğunu sorgulayalım lütfen.

Hepsi aynı kapıda buluşuyor. Îmâm hatip parasıydı, Türkiye'nin önünü kesiyorlar vs... Diyerek aldatmaya devam.
Bir kerede şehitler için gözünden damla aksa ya.

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlayamadığım dolandırıcıların yakalanması için yapılan operasyon neden kirli bir operasyon oluyor.bunu yapan o kişilerin abdestinden de şüphe duyulmuyor namazından da bilen biri çıksın ve anlatsın bunu bizlere zorla para sayma makinası komplo ile mi o eve sokuldu da ispatı yapılamıyor

Anlatılacak, açıklanacak bişey yok ki, herşey ortada !...

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci komik açıklamayı okudum... ayakkabı kutularından çıkan paralar hayır sever kişilerin parası imiş ve bu paralar ile okul yaptırılacak mış... ve bu paralar ayakkabı kutularında muhafaza ediliyor...

Dünya kadar para ve ayakkabı kutuları... böyle bir açıklama sizce ne kadar gerçekçi?

Bizi Salak sanıyorlar. Yada bize değilde bazı salaklara söylüyorlar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ekmek %20 artışla sabahladık bakliyat %30 zamlandı ben depomu doldurdum sabaha ne olur ne olmaz. :)

Abi aynen öyle şimdiden ödemeye başladık. Biraz önce ekmek aldım 75 krş olmuş... yakında diğer kalemlere de bindirmeye devam ederler...

Arkadaşlar bazı şeylere iyi bakmak iyi görmek gerek bir kaç dakika içinde kolluk kuvvetlerinin bilgi verme kapsamında düzenleme anında yayınlandı. Artık amirlere gerekli kişilere bilgi vermeden soruşturma ve kovuşturma yapılamayacak...

Bu ne demek? takdir sizlerin...

Vatandaşın hayrına 11 yıllık zaman içinde iki dakika içinde çıkan bir yasa oldu mu? bunu da sormak gerek... var mı?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ömer(ra) ben bir hata yaparsam ne yaparsınız diye sorar?
sahabeler ayağa kalkar kılıcını çeker ve seni bu kılıçla doğrulturuz derler.
Ömer(ra) ashabı dener yani benden çekinip susarmı yoksa emri bil maruf an nehil münker yaparda bana destek verirmi diye.
şu anımıza bakın???müslüman nerede?münkerde susan dilsiz şeytandır
Bu anlayana herşeyi anlatır

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci komik açıklamayı okudum... ayakkabı kutularından çıkan paralar hayır sever kişilerin parası imiş ve bu paralar ile okul yaptırılacak mış... ve bu paralar ayakkabı kutularında muhafaza ediliyor...

Dünya kadar para ve ayakkabı kutuları... böyle bir açıklama sizce ne kadar gerçekçi?

tam okumamışsın abi ya da gözden kaçırdın, sıradan okul değil imam hatip içinmiş! :sopa: milleti hala kandırmaya çalışıyorlar yazıklar olsun!

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanla bu süreç sadece iran ve altın ticaretine dönecek, satır aralarında geçen Türkiye içindeki asıl büyük vurgunlar hasır altı edilecek.. Daha şimdiden serbest bırakılanlar ile içeride kalanlara bakarsanız emareleri görürsünüz.
Hocalar el sıkışıp barışacak, memleket süt liman olacak! Olan küçüklere olacak yine..

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Farklı bir ülkede bir bakanın adı (aslı olsun yada olmasın)böyle bir olayda anılsa adam istifa etme olgunluğunu gösterirdi.Ama galiba bizim ülkemizde koltukların farklı bir çekim gücü var bir türlü üzerine oturanı bırakmıyor.Başka bir iktidar olsa bu tür durumların yaşanmayacağının garantisi yok ki.O nedenle biraz sağduyulu olmak gerektiğine inanıyorum bekleyelim bakalım sonu nereye varacak.fikir olarak desteklemesemde bu iktidardan daha iyi bir kadroya sahip mevcut iktidara alternatif olabilecek bir parti Türkiye de yok diye düşünüyorum.