Yolsuzluk Operasyonu Hakkında...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkese dayılanan, efelenen, höt höt eden, önüne gelene emirler yağdıran (hatta bakan tokatladığı bile söyleniyor) birisinin emrindeki bakandan "istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyonu yayınlayınız" diye ricada bulunması bana komik geldiğine göre sizlere de komik gelmiyor mu?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İstifaları kendilerine bildirilmiştir. İstifa dilekçelerinizi tarih atıp işleme koyduk diye...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ne kadar gerçek bilmiyorum ama iddialar gerçekse durum çok vahim demektir.
İddia: "Daha büyük çaplı ikinci dalga baskınları için hazırlıklar başlamış ama polisler bizlerin de tayinini çıkarırlar diye savcıların emirlerine uymamak için mazeret üzerine mazeret üretiyorlarmış"

Konu ile ilgili başka bir haber: Operasyonda İkinci Dalga Geliyor! Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ama aradan geçen zaman içinde ülke o kadar çok dağıldı ki sanırım bunlardan sonra gelecek bir başka iktidar 20 yılda bu ülkeyi toplayamaz... bundan adım kadar eminim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne kadar gerçek bilmiyorum ama iddialar gerçekse durum çok vahim demektir.
İddia: "Daha büyük çaplı ikinci dalga baskınları için hazırlıklar başlamış ama polisler bizlerin de tayinini çıkarırlar diye savcıların emirlerine uymamak için mazeret üzerine mazeret üretiyorlarmış"

Konu ile ilgili başka bir haber: Operasyonda İkinci Dalga Geliyor! Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet

Savaş abi aslında var bir şeyler ve patlak vermemesi için hem yasal düzenlemeler yapılıyor hemde görevden almalar çok hızlı bir şekilde ama ben inanıyorum ki birileri artık bu yaşananlara dayanamayacak ve patlama olacak sanki.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ama aradan geçen zaman içinde ülke o kadar çok dağıldı ki sanırım bunlardan sonra gelecek bir başka iktidar 20 yılda bu ülkeyi toplayamaz... bundan adım kadar eminim.

Ne yirmi yılı?

Bir kere bundan sonra gelecek hükümet geçici olacaktır. Çok kısa bir zamanda erken seçime gidilir. Büyük ekonomik sıkıntılar yaşanır. Büyük toplumsal olaylar yaşanır. Allah korusun iç savaşa kadar yolu var. Devletin bütün kademeleri birbirine girer. v.s. v.s.

Bundan sonraki hükümet diye bir şey yok! Bundan sonra vay Türkiye'min haline!

Fakat durum böyle diye mevcutlara devam etmeyelim. Elbet bulunur bir çaresi! Ülke ekonomik anlamda dara girecek diye bunlardan kaçmak vatan severlik olamaz!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gelecek günlerde canım ülkem çok şeye gebe kalacak. Yapılan usulsüzlükler, verilen sözler, yalanlar, talanlar ülkemin itibarını yerle bir edecek, sağolsun sayelerinde sığınacağımız kötü gün komşularımız da kalmadı, adamlar şimdiden ellerini ovuşturmaya başlamıştır bile. Bundan sonra kurulacak hükümetin işi yaş. CHP veya MHP ağırlıklı hükümetlerin başarılı olmasını da hiç beklemiyorum. İşte CHP, iki büyük şehir için kendi partisinden birer adam bulamadı da gitti başka partilerden adam ithal etmedi mi? MHP; en kritik zamanlarda AKP'ye stepnelik yapmadı mı? BDP desen onların durumu daha da vahim. Bu durumda görevi kime vereceğiz? :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi ben bu konuda çok söyledim. AKP bu kadar ilerlemesinin tek sorumlusu CHP ve MHP den başkası değil. Bu iki parti eski kafa ile yol almak istedi milleti bıktırdılar sonra da millet öyle olmaz ahan da böyle olur dedi ama anlayan kim?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İstifaları kendilerine bildirilmiştir. İstifa dilekçelerinizi tarih atıp işleme koyduk diye...

Özal taktiği ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu adam çok zeki ya. cemaat beddua hatasını yaptı kabine revizyonundan önce istifalarını aldı...