z16 motora mantzel powerbox uygulaması

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki mantzel den sonra yakıt tüketiminde ne gibi değişiklik oldu, ya da değişiklik oldu mu?

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla açalım recep fena olmaz :)
Aslında bi gün alıp laptopu gelcem manisaya sökelim senin manifoldu,sonra ben solidworks te modellerim mantzeli,sac parçaları çıkartırım ver lazer kesime,adamlara da söyledinmi kaç mm ve hangi malzemeden olacağını olay bitmiştir. Yemin ederim 100tl demez maliyeti.İzmirde dolu var lazer kesim yapan yer :)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler ben bu işin altıma elimi sokarım ama bi tane malzeme mühendisi arkadaş lazım malzeme seçimi için, ısıya dayanaklı ve korozyona karşı dayanıklı bir malzeme olması lazım. Haydi opelimciler milleti mantzelleyelim. İş olmayacak ben bunu alt manifoldu ile yaptırırım :) Bianchide gider büktürürüm boruları parası neyse veririz. Kaynattırırızda orda offf kaynak işçiliğide mükemmel olur argon kaynağı ile amanın şeytanlar aklımda cirit atıo :)

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla açalım recep fena olmaz :)
Aslında bi gün alıp laptopu gelcem manisaya sökelim senin manifoldu,sonra ben solidworks te modellerim mantzeli,sac parçaları çıkartırım ver lazer kesime,adamlara da söyledinmi kaç mm ve hangi malzemeden olacağını olay bitmiştir. Yemin ederim 100tl demez maliyeti.İzmirde dolu var lazer kesim yapan yer :)

mehmet yapılmıcak iş değil tabii ki.

yabancı forumlarda millet nasıl yapıyor.artık teknoloji çok ileride.

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mantzelin ölçülerini, üzerindeki deliklerin çaplarını, hava giriş kısmının ve varsa diğer bölümlerinin eğimlerini. Ne kadarlık et kalınlığı olan ve hangi tür maddeden yapmamızın daha uygun olacağını. Kısacası modellemek için gereken tüm bilgileri bulabileceğimiz yahut bunları bilen bir arkadaşımız var mı acaba?