zavoli taktiriyorum

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Arkadaslar haftaya 98 vectra 2.0 otomatik aracima zavoli taktiriyorum. taktirdiktan sonraki gozlemlerimi burada paylasirim.. simdi benim kafama takilan simit depomu taktirayim yoksa silindirmi?
Tesekkurler.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun

marka kafanıza takılsa neysede deponun tipi tamamen size kalmıs

bana bagaj lazım oldugundan taktırdıgım tüm araclara simit taktırdım mini stepne alıp bagajın köseye koydum.

koltukları indirince bagajla iç alanı birleştirebiliyorum acil bir durum olsa kullanabilirim.

silindir büyük kazanın tek avantajı daha çok gaz alması simit 400km gidiyorsa silindir 500-600 büyüklügüne göre dahaada fazla olabilir.

istanbul gibi bir yerde lpg bulma sorununz yoktur sanırım ;) bu durumda ben olsam simit taktırıdım ama dedigim gibi tercih sizin bagaj kullanım tarzınıza kalmıs

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum icin tesekkurler. arka koltuklari yatirmayi hic dusunmemistim. mini stepneyi nerden aldiniz, ist.dan bulabilecegim bi yer varmidir?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
zovallı ıyı bır secım hayırlı olsun benımde sılındırdı bagajım öldurdu sılındır depo 40 lıtrelıkdı şimdı stepne depo koydurttum 48 lıtre canavar gıbı oldu bagaj + kucuk stepne lastık aldım cıkma temız hıc dönmemış sayılır 45 tl aldım

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kucuk stepne alirken neye dikkat etmeli. Standartmi. Benim araca hepsi uyarmiki?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
senın arabana uyumlu olucak ona dıkkat et dene alırken mesala sennkı 4*100 uyucak şekılde olucak yanı 4 bıjon ve aralıgı 100 olucak

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavoli iyi seçim..benim araçtada zavoli var çok memnunum...ben silindir depo taktırdım herhangi bi sorun yok,bagajıda rahat kullanabiliyorum

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zovallı ıyı bır secım hayırlı olsun benımde sılındırdı bagajım öldurdu sılındır depo 40 lıtrelıkdı şimdı stepne depo koydurttum 48 lıtre canavar gıbı oldu bagaj + kucuk stepne lastık aldım cıkma temız hıc dönmemış sayılır 45 tl aldım

Burak ,aldığın küçük stepneden varmıdır başka aldığın yerde bi sorsan ben bulamadım da.Bursa dan alma ihtimalim var bilgi verirsen sevinirim .

saygılar.