ziebart diamond gloss altın zırh koruma

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebart diamond gloss altın zırh koruma

cancanada link' Alıntı:
bendede daımond gloss var renk parlaklık vs bı de cızılmeler acısından guzel ama sular akıp gıdıyor dıor bazı boyacılar ama benımkınde ole bısı yok bıldıgın akmıyorsular ızler kalıor bılgınıze :D

bu uygulamadan memnun kaldınız mı peki sn cancanada ?

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Fiyat bencede İstanbul piyasasına göre yüksek kalmış.
cam filminin markası nedir?
birde kaput filmi yaptıracaksanız bence iyi düşünün sorun çünkü kaput filminde daha sonradan çok sıkıntı olabilir.En başta ön tarafta ton farkını söyleyebilirim.

cam filminin markasını söylemediler ziebartda ...

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451 link' Alıntı:
garajın varsa boya koruma ve kaput filmi bence hiç yaptırma. bunların hepsi kandırmaca hiç bir işe yaramıyor. ayrıca tecrübesiz biri yaparsa aracında bol bol kılcal çizik ve polisaj makinasının izlerini güneşte rahatlıkla görebilirisin. çevremde çok kişi  yaptırdıktan sonra pişman olanı gördüm. kaput filmini yaptırdığın zamanda filmin olduğu yer hava almadığı için zamanla verniği yakmaya başlacak ve çıkardığın zamanda renk farkını rahatlıkla görebiliceksin . aracını yıkama eldiveniyle yıka sür wax ı kullan gitsin  okkk

teşekkür ederim .garajım yok malesef izmir gaziemir ziebart genelde müsteriler memnunmus...

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Vallahi Ziebart çok pahalı ama uygulamaları nasıl bilemem.

Ben sadece koltuk koruma yaptırmıştım başarılıydı koltuk koruması fakat adamlar bir cam filmine 650 lira para istiyorlar bu fiyatlara yaptırmaya bence hiç gerek yok ama ben Tolga abinin (TOGİ) kaput filmini gördüm gayet başarılı.

Boya korumayı falan bılemıycem.

öncelikle teşekkürler sn merdo evet piyasadaki en pahalı firma ziebart cam filminide camları ve döşemeyi sökmeden yapacaklarmış bu güzel bir ayrıntı filmler 500 tl gibi oluyo bir kaç şey daha yaptırısanın arabaya...kapuy filmine de karar veremiyorum genelde uzun yolda kullanıyorum...

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
cam filminden yedik cezayı iyimi :)

geçmiş olsun kötü olmuş tamda ben film yaptıracaktım camlara bir kez daha düşüneyim en iyisi...

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
[quote author=tutanza link=topic=2889.msg62487#msg62487 date=1322571818]
arkadaşlar bende aracımı pazartesi alıyorum izmir gaziemirden fiyat aldım diamond gloss altın zırh , 1 numara cam filmi ve kaput koruyucu film 60 cm lik toplam 2000 tl fiyat verdiler ne dersiniz bu fiyat çok mu fazla. yada sadece boya koruma ve cam filmimi yaptırsam. diomon altın zırhın içince diomond gloss boyu koruma , döşeme halı ve vinil koruma , ses yalıtım sistemi ve tüm gövde pas önleme sistemi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

İş yerinde olduğum için konunun tamamını okumadım ama şöyle birşey söyleyebilrim, altın zırh için sitesindeki rakam 1149 tlydi sanırım. Bence bu rakamı biraz daha aşağıya çekip ya da yanına motor koruma hediyesi isteyip, cam filmini de sanayide daha uygun bi rakama yaptırabilirsiniz. Ziebart cam filminde baya fiyat çekiyor. Temiz yapan yer bulabilirseniz yaklaşık bi 300 tl kadar paranız cebinizde kalır. 5 cam için en fazla ödeyeceğiniz rakam 150-200 arası olur. Kaput filmi için birşey diyemiyorum, çok fazla bilgim yok.
Boya koruma vs bunları yaptırmanızı tavsiye ederim, çünkü sıfır araba alıyorsunuz ve bu tip uygulamalar sizin keyfinizi ciddi anlamda arttıracak uygulamalardır.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun aracınız, Allah ağız tadıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..
[/quote]

öncelikle teşekkür ederim fiyalar biraz pahalı cam filminde de döşemeyi sökmeden yapıyorlar ortalama 500 e geliyo izmirde düzgün yapan başka bir yer bulabilsem yaptırırımarabayı pazartesi teslim alacağım ankaradan ardından izmire gidince ziebarta gidip bide yüz yüze konusayım en iyisi...

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

yenı gırebıldım pardon.
genel olarak memnunum parlaklık ve ufak tefek surtmelerdede beya faydası oluyor. ama su akıp gıtmesı acısından ıyı degıl. bırde cam fılmı ben yaptırmadım pahalı oldugu ıcın kı en son 450 yere bırakmıslardı, ınceledıgım kadarıyla cam fılmının dıgerlerınden farkı ıcerıden dısarıyı cok rahat cok daha net goruosunuz gece bıle. bu da cam fıllmınde en onemlı faktorlerden bırı olsa gerek ..

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
yenı gırebıldım pardon.
genel olarak memnunum parlaklık ve ufak tefek surtmelerdede beya faydası oluyor. ama su akıp gıtmesı acısından ıyı degıl. bırde cam fılmı ben yaptırmadım pahalı oldugu ıcın kı en son 450 yere bırakmıslardı, ınceledıgım kadarıyla cam fılmının dıgerlerınden farkı ıcerıden dısarıyı cok rahat cok daha net goruosunuz gece bıle. bu da cam fıllmınde en onemlı faktorlerden bırı olsa gerek ..

teşekkürler sayın cancanada izmire gidince artık yaptıracağım heralde baya bi kafama yattı...

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
arkadaşlar şahsi fikrimdir kimseyi eleştirmek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın, ortalama 50.000TL verdiğimiz araçlarımıza deyim yerindeyse merdiven altı yerlerde, kalitesiz işçilikle, bilgisi yetersiz kişilere boya koruma & ses yalıtımı / altın zırh kaplatma & cam filmi gibi uygulamaların yaptırılmasına ben pek anlam veremiyorum. hepimizin aracı cillop gibi, hepimiz aracını seviyor. ee? peki neden orda burda dandik malzemelerle boya koruma, kapıyı / döşemeyi açtırarak söktürerek yada ne bilim kapıları kanırttırarak cam filmi vs işlemleri yaptırıyoruz  questionnn  questionnn milyarlarca lirayı verirken keşke şu da olsa bunu da alsam mı vs vs düşünürken yüzlerce liranın hadi taş çatlasın herşey yaptırılsa 1000-1500 lira tutacak bir masrafı neden esirgiyoruz araçlarımızdan  questionnn  questionnn

aslinda soylediginizde cok haklisiniz. ancak ben olaya, bir isin degeri acisindan yaklasiyorum. bu sunun gibi, bir gomlege kaliteli diye 4 sene once 300 lira veren bir arkadasim vardi. halbuki kaliteli bir gomlegi 70e 80e de alabilirsiniz.. 5 cama 600 lira istiyorlar, tamam kabul guzel yapiyorlar ama 200e de tavsiyeyle guzel yapan usta bulunur bence..

ama tabi temelde dediklerinize katiliyorum..  okkk