'09 Opel Astra H 59 YA 115

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: '09 Opel Astra H 59 YA 115

elinize sağlık aracınızı bazen görüyorum gerçekten diri ve temiz,bakımlı duruyor.size sadece küçük bir önerim olsun taktığınız ön hoparlörler 2 ohm değere sahiptir.çıkardıklarınız 4 ohm dur.teyp çıkışlarınız fazla akım çekeceği için yanabilir.eğer sese çok yüklenirseniz bu durum oluşabilir.(bizim arkadaşa opel yedek parçadana aldığımız hoparlörler çıkışları zamanla yakmıştı) önerim temiz çıkma bir cdc 40 opera takmanız.sanırım ön tweterlarınızıda bi ara iyisiyle değiştirmiştiniz.arkalarıda yaparsanız bence on numara olacak:)ayrıca tekzenden aldığınız ince siyah sünger inanılmaz işe yarıyor bende bu şekilde cızırtılardan kurtulmuştum:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam tebrikler, başlığı yeni gördüm emeğinize sağlık...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Maşallah Çok Diri ve Tok Bir görüntüsü var herzaman sadelikten yanayım bayıldım ...

Teşekkür ederim.Sağolun.Güzel bir görüntü yakaladık :)

ze623 link' Alıntı:
elinize sağlık aracınızı bazen görüyorum gerçekten diri ve temiz,bakımlı duruyor.size sadece küçük bir önerim olsun taktığınız ön hoparlörler 2 ohm değere sahiptir.çıkardıklarınız 4 ohm dur.teyp çıkışlarınız fazla akım çekeceği için yanabilir.eğer sese çok yüklenirseniz bu durum oluşabilir.(bizim arkadaşa opel yedek parçadana aldığımız hoparlörler çıkışları zamanla yakmıştı) önerim temiz çıkma bir cdc 40 opera takmanız.sanırım ön tweterlarınızıda bi ara iyisiyle değiştirmiştiniz.arkalarıda yaparsanız bence on numara olacak:)ayrıca tekzenden aldığınız ince siyah sünger inanılmaz işe yarıyor bende bu şekilde cızırtılardan kurtulmuştum:)

Çorlu'da çok geziyoruz.İlla denk geliyordur.

Premium hoparlörleri 2ohm evet.CDC40 Opera olsa daha derin ses verimi alıcaz fakat CD30 olduğu için yüksek sesle uzun süre dinleyemiyoruz.Teyp kendini korumaya aldığı için bir miktar sesi kısıyor.İnternette var ama şu an alamıyorum maalesef :) Ön tweeterları da premium ile değiştirdim.Biraz dengeli oldu.Arkalarda yer olmadığı için düşünmüyorum ama hoparlörleri başka bir marka ile(Sony, İnfinity vs.)değiştirebilirim.İzolasyon olayı bomba oldu.Ses güzel dönüyor içeride.Kapı kapanış sesi biraz daha toklaştı :)

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam tebrikler, başlığı yeni gördüm emeğinize sağlık...

Teşekkür ediyorum.Sağolun.

Olumlu yorumlar ve beğeniler için herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum :)

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Teşekkür ederim.Sağolun.Güzel bir görüntü yakaladık :)

Çorlu'da çok geziyoruz.İlla denk geliyordur.

Premium hoparlörleri 2ohm evet.CDC40 Opera olsa daha derin ses verimi alıcaz fakat CD30 olduğu için yüksek sesle uzun süre dinleyemiyoruz.Teyp kendini korumaya aldığı için bir miktar sesi kısıyor.İnternette var ama şu an alamıyorum maalesef :) Ön tweeterları da premium ile değiştirdim.Biraz dengeli oldu.Arkalarda yer olmadığı için düşünmüyorum ama hoparlörleri başka bir marka ile(Sony, İnfinity vs.)değiştirebilirim.İzolasyon olayı bomba oldu.Ses güzel dönüyor içeride.Kapı kapanış sesi biraz daha toklaştı :)

Teşekkür ediyorum.Sağolun.

Olumlu yorumlar ve beğeniler için herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum :)
Genelde değirmenköy shell den yakıt alırken görüyorum:)aracınız bazen park halinde oluyor orda yada yıkama falan olabilir.forumda aracın orjinal parçalarını doğru şeklide uygulayıp aracın orjinalini bozmadan iyileştirme yapan aracına level atlatan nadir insanlardan birisiniz.emeğinize sağlık.yeni uygulamalarınızı bekliyoruz

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
Genelde değirmenköy shell den yakıt alırken görüyorum:)aracınız bazen park halinde oluyor orda yada yıkama falan olabilir.forumda aracın orjinal parçalarını doğru şeklide uygulayıp aracın orjinalini bozmadan iyileştirme yapan aracına level atlatan nadir insanlardan birisiniz.emeğinize sağlık.yeni uygulamalarınızı bekliyoruz

Doğrudur. :) Bazen orda yıkıyorum aracı.

Sırada far yıkama var.Ona da sıra gelicek :)

atakan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadeliği bu kadar tatlı kullanmak  bravoo allah kaza bela vermesin maşallah..

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok fazla konuşuyorum galiba :)

110 bin km ye vardık :) Balata ve disklerim hala orjinal ama artık bitmeye yaklaştı.Değişim şart.
Pek  bir eklenti de yapmadım açıkçası.Ekranın çerçevesindeki kaplaması  attı.Onu da plastidip ile kaplayacam.OEM cam çıtası ve kapı eşiği  alabilirim ileride.Bir de OPC pedal seti kaldı. ;)
Debriyajım hala  pamuk gibi.Hiçbir sıkıntısı yok.Geçenlerde motordan üfleme sesi  geliyordu.Hiç beklemediğim yerden sorunu bulduk.Egsoz manifoldunun  vidaları gevşemiş.Onları sıktırdık.Ses kesildi.Baştan Turbo'dan  şüphelenmiştim ama değilmiş.İçim rahatladı :)
Kondisyonunda hiçbir sıkıntısı yok maşallahı var.Sadece geziyoruz. :)
Geçen  hafta can sıkıntısından kil yapayım dedim.Kaportada pek bişey yoktu  fakat camlar için aynı şeyi söylemiyorum.1 Yılda bu kadar camların  batacağını tahmin etmemiştim.Yüzey yine pamuk gibi oldu :) Seneye tekrar  kılcal çizikleri gidermek için girişim yapabilirim.Ciladan bıktım.Bir  de nano deneyelim. :)
Arka camın hasılatı burada.En çok pay burdan çıktı.
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/dqEVPV.jpg[/img]

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tbrkler..
aracınızı güzel bir şekilde dizayn etmişsiniz..
kazasız belasız binersiniz inşallah..