1.3 cdtı ve 1.7 dtı hakkında sorum olucak?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta hayırlı günker hayırlı işler cok kararsız kaldım 1.3 cdtı alıp chıp taktırmak mı daha mantıklı yoksa 1.7 dtı imi? 1.7 nın son hızı 165 herlde chıp sonrasında son hızda bi artış oluyor mu acaba? benım önceden 1.3 cdtı aracım vardı cokta memnundum kaza yaptım pert oldu felan eger olursa bi aya kadar felan bi araç alıcaz da senın fıkırlerıni almak ıstedım her işi bi profuna danısmak lazım.. şimdidtı olunca 2003 cdtı olunca 06 ya kadar cıkıyor c kasalar 3 yaşın bi sorun olcagını sanmıyorum.. benim 2 si araısnda kararsız kalmamdakı sebep chıp uygulatmak istiyorum aldıgımda hangisi daha performans verir hangisi daha iyidir bilgilendirirsen cok t.ederim şimdiden...:)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hangısını alırsın bilmem ama, 1.7 dti ın eger uzerıne çok yuklenırsen daha ıyı sonuçlar verecegi kesin.. ama 1.3 cdti ın vergı avantajı da var. aracımda satılık :)

mehmet ustada da yuklenmış şekilde satılığı var. bide fiyat sor bakalım :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta zaten maşallah senın aracın cok guzel zaten alırsam van tıpı alıcam aracı vergı konusnuda aynı seye gleıcek 1.3 anda oda aynı fıyat sonucta senın aracın jantlar cok yakısmıs aracına sahıbınden de ılanı var mı? bıde senın aracın son hızı nedır usta chıp var mı?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çipten sonra benim araçta 180 i h,ç zorlanmadan yaptım lastikler hız lastiği olsa eminim 200 ü filan görür

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta hayırlı günker hayırlı işler cok kararsız kaldım 1.3 cdtı alıp chıp taktırmak mı daha mantıklı yoksa 1.7 dtı imi? 1.7 nın son hızı 165 herlde chıp sonrasında son hızda bi artış oluyor mu acaba? benım önceden 1.3 cdtı aracım vardı cokta memnundum kaza yaptım pert oldu felan eger olursa bi aya kadar felan bi araç alıcaz da senın fıkırlerıni almak ıstedım her işi bi profuna danısmak lazım.. şimdidtı olunca 2003 cdtı olunca 06 ya kadar cıkıyor c kasalar 3 yaşın bi sorun olcagını sanmıyorum.. benim 2 si araısnda kararsız kalmamdakı sebep chıp uygulatmak istiyorum aldıgımda hangisi daha performans verir hangisi daha iyidir bilgilendirirsen cok t.ederim şimdiden...:)
fabrika verilerine bakıp yorum yapmamak gerekir.c kasa 1.3 corsalarda son hız yanılmıyorsam 165 ama chipsiz 180 görmek mümkün.chiple beraber o hızlara çıkman daha kısa sürer ve bir miktar da hız artar tabii ki.dizelin ikinci elde temizini bulmak çok zor olduğu için bana kalırsa 2006 ve üstü kilometresi düşük araçlara bak.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Amacı iyi belirlemek lazım..

yüksek perofrmans için 1.7 şart..ama araç 2003 model ve az km li araçlar pahalı ve bulmak zor..vergi olarak 6 yaşı bitirdik ve bir alt vergi dilimindeyiz..Tüketim olarak 1.3 lerin çok gerisinde değiliz..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacı iyi belirlemek lazım..

yüksek perofrmans için 1.7 şart..ama araç 2003 model ve az km li araçlar pahalı ve bulmak zor..vergi olarak 6 yaşı bitirdik ve bir alt vergi dilimindeyiz..Tüketim olarak 1.3 lerin çok gerisinde değiliz..

hayırlı olsun MEhmet sende canavarı satıyosun demekki... 190 hp olarakmı satıcaksın yoksa gene kısacakmısın. malum herkes kullanamaz:)
bu arada 1.3 cdti lardan az yakanlarda var benim gibi:)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bu aralar alma ihtimalimiz cok yüksek.. ya 1.3 ler 05 model 1.7 ler 03 model 2 yaş benım pekte fazla kafama takılmıyor ki 1.7 lerin renklerı daha güzel yanı... 1.7 lerıde chıp yapıp 105 bg yaptık mı tadından yenmez yanı...

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et