1.3 Combucular Bu Topic Sizler için

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 Combo Sahipleri Bu Topic Sizler için

Arkadaşlar combo hakkında genel olarak böyle bi konu açmak istedim.bunun arabayı kullanan ve özelliklede almayı düşünenler için faydalı olabileceğini düşünüyorum..
Opel Combo 1.3 Modeli için...
1.Aracınızı tam olarak ne amaçla kullanıyosunuz ve ne derece verim alabiliyorsunuz ?
2.Binek bi araçla kıyasladığınızda içerideki gürültü oranının rahatsızlık derecesi nedir ?
3.Yine binek bi araçla kıyasladığınızda sürüş ve kullanım konforu nasıldır.
4.Yakıt tüketiminde ortalamanız nedir?
5.Yan aynalar dönüşlerde görüş mesafesini düşürüyor?
6.Yıllık Vergisi Ne kadar ve Kasko tutarı ne kadar?

Evet arkadaşlar şimdilik benim aklıma gelenler bu kadar buna ek yapmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim..
İlgi Ve Alaka gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hoşgeldiniz diyorum...

combo için ;
1. Aracı hem ufak işler hemde aile arabası olarak kullanıyryz araça gayet güzel...
2.aracın izolasi normal kaput kapalıyken ses oranı normal ... ancak benzinli bir araca nazaran biraz gürültü...
3.sürüş ve konfor olarak binek otomobille eşdeğer neredeyse..(biliyorsunuz ticari segmente en iyi yol tutuşu seçildi Combo arkada makas yoq helezon yay mevcut..
4.yakıt tüketimi aracın normal 200 210 arası yakıyr km de...
5.yan aynalar geri geri gelirken biraz sıkıntı yaratıyor (aynalar büyük olduğundan otobanda kolaylık sağlıyor fakat dönüşlerde dikkat etmek gerek..

motor performansı araç için yeterli 1.3 var bizde ama 1.7 cdti normal benzinli bir binek araca yetişebiliyor..

vites oranları kısa olduğundan ara hızlanmaları güzel hız kaybolmuyor yani şu anlık bunlar aklıma geldi... ayrca konu için tşkler ticari segmentte de yer verilmesi gerek diye düşünüyorum ...Hadi Combocu arkadaşlar sizlerinde yorumlarınıza ihtiyaç var...saygılarımla..

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bende bi dizel almayı düşünüyorum aklımdan combo geçiyor fakat forumlardan takip ettiğim kadarıyla araç baya problemli. Şuda var tanıdığım arkadaşlar var combo sahibi onlarda aracı çok övüyorlar karar veremedim açıkçası.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar...
Araç bence aile arabası için ideal...kronik direksiyon kutu sorunu artık çözüldü bizim combo 2006 biz aldığımızda da kronik sorun varmış ancak bizde sağlam çıktı direksiyon kutusu ..kronik arızası benim bildiğim kadarıyla sadece direksiyon kutusuydu başka varmı bilmiyorum...pompa enjektörleri diyorsanız ülkemizin yakıtları nedeniyle pompa enjektçrler sorun çıkartabiliyor...bu yakıt olayına dikkat etmek gerekir ...ancak can sıkıcı nokta artık euro dizel 3.10 ytl oldu 2.90 ytl ise normal motorin(7000 pmm lik) ...başka sorunları varsa combonun şu an için bilmiyorum ... Combo kullanan arkadaşlar da el atarlar yakında sabredelim ...saygılar...

erencan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
1- Aracımı aile arabası olarak kullanıyorum.
2- İçeride gürültü yok fakat dizel olması sebebiyle benzinli araçlara nazaran biraz gürültü var.
3- Sürüş ve kullanım konforu süper. Binek arabadan hiçbir farkı yok.
4- Son zamlardan sonra aracı nekadar zorlarsanız zorlayın, ister şehiriçi ister şehirdışında kullanın, isterseniz 150 km/saat hızla kullanın 200-205 lirayı geçmiyor (0,20 Yenikuruş)
5-Bende 1,3 motor var rampalarda aracı kaldırmak alışık olmayanlar için çok zor, mutlaka istop ettiriyorlar. ama aracı devamlı kullananlar için sorun yok.

Daha evvel hep binek araç kullandım 2 yıldır bu aracı kullanıyorum binek araçtan farkı yok. özellikle uzun yolda tadına doyum olmuyor. son derece güvenli, yol tutuşu süper. 150 km/saatte gitseniz bile kesinlikle motordan bir zorlama sesi gelmiyor.

hoşçakalın