1.4 Ecotec Motor için Uygun Lpg Sistemi ?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev halkını sonunda aracı satmamak için ikna ettim, tek kapı olması nedeniyle istemiyorlardı.Herşeyini yaptım bari lpg takıp keyfini süreyim diye düşünüyorum.:)
1.4 Ecotec motor araçlar için tavsiye edeceğiniz veya taktırıp sorun yaşadığınız Markaları öğrenebilirmiyim ?
Atiker markanın Hem Uygun fiyat hemde 10 taksit yapması cazip geliyor 990 liraya takıyorlarmış.
Birde aracımda mantzell emme manifoldu ve açık hava filtresi var bunlar lpg için sorun yaratırmı ?
Bu motorda lpg sistemi kullanıp Tecrübe etmiş olanlar değerli yorumlarını yazarsa sevinirim.
Saygılar.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker tak keyfine bak kardes ya,mantzel emme monf bi sıkıntı yaratmaz amaaa en büyük sorun o monf deldircen o kdr onuda takmaya gerek yok bence ;) açık hava filitresi de sorun yaratmaz aracımda gecen sene mayıstan beri atiker var,tek 1 sorun bile cıkarmadı,yaptırırken aracının basında dur iyi bi serviste araştırıp yaptır ağız tadıyla binersin :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker tak keyfine bak kardes ya,mantzel emme monf bi sıkıntı yaratmaz amaaa en büyük sorun o monf deldircen o kdr onuda takmaya gerek yok bence ;) açık hava filitresi de sorun yaratmaz aracımda gecen sene mayıstan beri atiker var,tek 1 sorun bile cıkarmadı,yaptırırken aracının basında dur iyi bi serviste araştırıp yaptır ağız tadıyla binersin :)

Atiker i tak , gazlamana bak diyosunuz yani :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen aynen :) daha önce prins vardı v6 da,bi enjekör kırılmıstı,oturup ağlıcaktım,regulatör tıkanmıstı kireçlenmişti o zmanda ağlıcaktım :D atikerde olamadı ama olsa amaann kaç kurus :D parçası ucuz dert değil :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz markasından ote montaj cok onemlı ben brc kullandım 2 corsamdada cok cok memnun kaldım arkdasın corolla aracında zavollı taktırdık sadece bakımdan bakıma gıttı servıse o yuzden brc zavollı atıker guzel markalar ama taktırcagınız yer cok cok onemlı..
bıde yanılmıyosam sızde metal manflt var deldırmek yerıne oluyo ıse pıpo ıle montaj yapılması daha ıyı olur

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz markasından ote montaj cok onemlı ben brc kullandım 2 corsamdada cok cok memnun kaldım arkdasın corolla aracında zavollı taktırdık sadece bakımdan bakıma gıttı servıse o yuzden brc zavollı atıker guzel markalar ama taktırcagınız yer cok cok onemlı..
bıde yanılmıyosam sızde metal manflt var deldırmek yerıne oluyo ıse pıpo ıle montaj yapılması daha ıyı olur

Teşekkür ederim bilgiler için hafızama kaydettim pipoyu sorarım.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Atiker kullanıyorum Berkay, tavsiye ederim. ;)