1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Amacımı seviyorum diyorsun çok yaktığını bilerek aldım diyorsun... Aynı şeyleri düşünüp de farklı sonuçlara nasıl variyoruz anlamıyorum.  Cebine iyilik yapayım derken aracına kötülük yapıyorsun. Kaldi ki sen 40 kuruş yakarken ben 46 kuruş yakiyorum. Ha belki senden az km yapiyorum ama lpg den hic ama hiç haz etmiyorum.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
Acikcasi ben suanki benzin ortalamam üstüne yapılmış bir hesap bu tamamiyle benim araci kullanis tazimla alakali bir ölçüt ve hesapla. Paylasmak istedim. Onun dışında arkasında TURBO yazan yani turbo motorlu araçlar için TURBO kit tasarlanmış demekki olacak bir is ki olan arkadaşların yakıt performanslarını bu konuda okuduk okumaya devam edeceğiz. Ben burada lpg yi savunmuyorum yakit tuketiminden sikayetci olan buna ragmen araçlarını seven arkadaslara alternatifler sunuyorum ortak paydada buluşuyoruz. yadirganacak bir durum yok ortalama 0.40 krs yakiyorum ve bence fazla. Tekrar tekrar soluyorum bu aracı cok yaktigini bilerek aldım çünkü opelden memnunum.

Kardeşim devir ekonomi devri yemişim Turbo yazısını! Bu arada ne alaka anlamadım Turbo yazsa LPG takılamaz mı oluyor? Adam Mercedes AMG sine LPG taktırdı göÜmün önünde!

Sen taktır geç! Boş laflara da aldanma!

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

harunhoca link' Alıntı:
Amacımı seviyorum diyorsun çok yaktığını bilerek aldım diyorsun... Aynı şeyleri düşünüp de farklı sonuçlara nasıl variyoruz anlamıyorum.  Cebine iyilik yapayım derken aracına kötülük yapıyorsun. Kaldi ki sen 40 kuruş yakarken ben 46 kuruş yakiyorum. Ha belki senden az km yapiyorum ama lpg den hic ama hiç haz etmiyorum.

Evet aracimi seviyorum opel astrayi bile bile sectim aldim belkide yeni cikan kasayı da alicam opelden dvm edicem bunu bilmiyorum ama tek bildigim bu araci müzeye kaldirmayacagim. Sen 5 senede sonra aracını satarken yapacağın km ile ben 2 senede o kadar km yapip satacagim belkide. Bu araci garajda bekletmek yerine yollara cikarmak keyfini surmek gerek bunun icinde lpg gerek !

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aracimi seviyorum opel astrayi bile bile sectim aldim belkide yeni cikan kasayı da alicam opelden dvm edicem bunu bilmiyorum ama tek bildigim bu araci müzeye kaldirmayacagim. Sen 5 senede sonra aracını satarken yapacağın km ile ben 2 senede o kadar km yapip satacagim belkide. Bu araci garajda bekletmek yerine yollara cikarmak keyfini surmek gerek bunun icinde lpg gerek !
Dediğin gibi olsun. Tadını çıkarmaya bak umarım pişman olmazsınız.   walll

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Adamsın milyoncubaba! Aracımı alırken çok yaktığını bildiğimden bayi çıkış LPG'mi taktırdım. Cayır cayır geziyorum. Araca bir sürü para verip kapısının önünde müzede bekletir gibi bekletenlerden olamıyorum. Önceki aracımı 2006'da 0 km iken almıştım. (2006 Skoda Fabia TDI) aracı satmadım hala duruyor. O zamandan bu yana yaptığım KM = 255.000 küsür. Bu itibarla, bu aracıma da doya doya bineceğim (Allah'ın izniyle)

Milyoncu'ya selam, LPG'ye devam!

:D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Kardeşim devir ekonomi devri yemişim Turbo yazısını! Bu arada ne alaka anlamadım Turbo yazsa LPG takılamaz mı oluyor? Adam Mercedes AMG sine LPG taktırdı gö֜mün önünde!

Bu aracı seçip begenip alırken bir an az yakacagini düşünmedim.  Ne yakacagini biliyordum.  Illaki astra ve illaki lpg dusunseydim atmosferik 1.6 versiyonunu tercih ederdim.  En azından tam uyumludur lpg ye.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

harunhoca link' Alıntı:
Dediğin gibi olsun. Tadını çıkarmaya bak umarım pişman olmazsınız.   walll

Kimse pişman olmak istemez Allah pisman etmesin en onemlisi bu. Herkes aracini kazasiz belasiz kullansın hep iyi seyler konuşalım.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Adamsın milyoncubaba! Aracımı alırken çok yaktığını bildiğimden bayi çıkış LPG'mi taktırdım. Cayır cayır geziyorum. Araca bir sürü para verip kapısının önünde müzede bekletir gibi bekletenlerden olamıyorum. Önceki aracımı 2006'da 0 km iken almıştım. (2006 Skoda Fabia TDI) aracı satmadım hala duruyor. O zamandan bu yana yaptığım KM = 255.000 küsür. Bu itibarla, bu aracıma da doya doya bineceğim (Allah'ın izniyle)

Milyoncu'ya selam, LPG'ye devam!

:D

Selamini aldim kardesim aleyküm selam :)
Bana katilmana cok sevindim saolasin :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Kardeşim devir ekonomi devri yemişim Turbo yazısını! Bu arada ne alaka anlamadım Turbo yazsa LPG takılamaz mı oluyor? Adam Mercedes AMG sine LPG taktırdı göÜmün önünde!

Kesinlikle oyle harun bey lpg pompalarinin onunde bekleyen ust duzey arabaları gorse turbo yazisini kendi elleriyle soker :) umarim astra yazisi kalir :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...