1.6 essentia 2013 için lpg uyumu tavsiyeniz

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abimlerim arkadaşlar 1.6 essentia 2013 aracim icin lpg taktiracam uyumu hakkinda da ve tavsiyeniz lpg markasi konusunda yorumlarınızı bekliyorum

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abimlerim arkadaşlar 1.6 essentia 2013 aracim icin lpg taktiracam uyumu hakkinda da ve tavsiyeniz lpg markasi konusunda yorumlarınızı bekliyorum

Genellikle Opel deyince akla landirenzo geliyor ama tamamen firmalar arası anlaşma sağlandı gi için yoksa şu markaya bu bu markaya şu olayı kesinlikle yok. Bende lpg ile ilgili bir karar verme aşamasında yaptım araştırmalar sonucunda aracına brc kiti taktırdı tabi kit den ziyade en önemli şey montaj iyi bir usta ile lpg korkulacak dusunulecek birsey değil. Daha çok yeni lpg kullanıcısı olmama rağmen kesinlikle çok memnun.

thenumber23vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Bugün Opel servisinden mekanik ustasıyla görüştüm adam diyor ki ; özellikle 2013 ve sonrası astralarda lpg lerde genelde atiker,brc markalarda sıkıntılar yaşadık ama landirenzo için sıkıntı olmadı.Fakat bu landirenzo da sıkıntı olmayacağı anlamına gelmez.Landirenzo kağıt üzerinde garanti verebilir ama yine sıkıntı da çıkarabilir.Benim yorumum ise;Landi 2 yıl garanti verdiği için bir sıkıntı durumunda sorumluluğu üzerine alır ama 2 yıldan sonra ki sıkıntılarda müşteri sıkıntı yaşadığında problemi kendisi çözecek.O yüzden opel landiyi önerse de yine de bir garantisi yok tamamen şans.Ama araştırdığım kadarıyla 2013 ve sonrası astralarda(yeni-klasik farketmez) en ideal lpg landirenzo yağlamalı sistem.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende bu lpg konusunu cok dusundum hatta konusunu bile actim aracim (Classic III modeli A16XER motor kodlu) simdilik geri vazgectim (fazla uzun yol yapiyorum diye) eger o kadar sehirici yol yapmiyorsan yada fazla sehirdisi yol yapiyorsan lpg'ye gerek yok (bence)..

Opel Astra Classic III...

thenumber23vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde benim anladığım kadarıyla;yeni nesil arabalarda ki yeni motor teknolojilerini lpg ye uyumsuz olarak yapıp insanları lpg den uzaklaştırmaya çalışıyor olabilirler.Petrol firmalarının insanları benzin kullanımınlarını artırmalarına yönelik otomobil markalarıyla danışıklı dövüşleri olabilir.Yeni nesil arabalara bakıyorsun çoğunda lpg uyumsuzlukları var.Bence bu bilerek yapılan bir şey.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:46 ----------

Bende bu lpg konusunu cok dusundum hatta konusunu bile actim aracim (Classic III modeli A16XER motor kodlu) simdilik geri vazgectim (fazla uzun yol yapiyorum diye) eger o kadar sehirici yol yapmiyorsan yada fazla sehirdisi yol yapiyorsan lpg'ye gerek yok (bence)..

Sizde Opel Astra Classic 2013 var değil mi ? Yakıt tüketimi şehir içinde ne kadar acaba benzinle ve sürüş keyfi size göre nasıl ?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:48 ----------

Sizde Opel Astra Classic 2013 var değil mi ? Yakıt tüketimi şehir içinde benzinle kaç kuruş acaba ve sürüş keyfi size göre nasıl ? Ayrıca essentia mı yoksa konfor paketi mi ? Essentia nın konfor paketini almaya değer mi yoksa sadece essentia ideal mi ? Bu araçtan bende almayı düşündüğüm için soruyorum.Bilgilerinizi paylaşırsanız benim için faydalı olacak.Teşekkürler.

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes 2013 classic var uzun yolda 44 kuruş yakiyo benzinden ama 110-120 den aşağıya dusmedim hic sürüş keyfi cok güzel. Confotmu paketi felan dersen ben essentia aldim bayiden park sensoru ve hiz sabitleyiciyi hediye olarak takttilar oyle anlaştık bi sis fari felan yok geregi yok benim konfort ra o kadar para vermeye icin ama seni bilmem sis farina bayi 600-800 arasi diyo ledli felan ozellikleriyle alırsan pisman olmasin cunku sonradan satabilecegin bi arac disardan göz lemlersen piyasada fazlasoyla tutulan bi arac hem bayana gidiyo hem erkege

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Birde benim anladığım kadarıyla;yeni nesil arabalarda ki yeni motor teknolojilerini lpg ye uyumsuz olarak yapıp insanları lpg den uzaklaştırmaya çalışıyor olabilirler.Petrol firmalarının insanları benzin kullanımınlarını artırmalarına yönelik otomobil markalarıyla danışıklı dövüşleri olabilir.Yeni nesil arabalara bakıyorsun çoğunda lpg uyumsuzlukları var.Bence bu bilerek yapılan bir şey.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:46 ----------

Sizde Opel Astra Classic 2013 var değil mi ? Yakıt tüketimi şehir içinde ne kadar acaba benzinle ve sürüş keyfi size göre nasıl ?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:48 ----------

Sizde Opel Astra Classic 2013 var değil mi ? Yakıt tüketimi şehir içinde benzinle kaç kuruş acaba ve sürüş keyfi size göre nasıl ? Ayrıca essentia mı yoksa konfor paketi mi ? Essentia nın konfor paketini almaya değer mi yoksa sadece essentia ideal mi ? Bu araçtan bende almayı düşündüğüm için soruyorum.Bilgilerinizi paylaşırsanız benim için faydalı olacak.Teşekkürler.

Evet bende 2013 Astra Classic III Essentia Konfor Paketli var essentiaya gore ustun ozellikleri cok mesela;
Hiz sabitleyici
Yagmur sensoru
Otomatik yanan farlar
Park sensoru
Grafik bilgi ekrani
ve daha bir cok ozellik var.

Bu hafta uzun yol yaptik 2000 km'de 125 lt benzin yakmis bu gune kadar ortalama bence iyi bir rakam yakaladi ama sizce nasil bilemem. Arac alma konusunda birsey diyemem belki saglam olmazsa sorumlusu olmak istemem.

thenumber23vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygı değer astra kullanıcıları;Oturduğum ilde 2013 Opel Astra Essentia Konfort paketi satlık.3800 km,full hatasız rengi beyaz.Ve aracın full paketi yani her şey var.Araca 41200 yazmış.Sizce bu aracı ne kadar almak mantıklı ve makul olur.Ben açıkçası klasik astrların yeni kasalardan dolayı piyasası düştüğü için araca 39 lira bir teklifte bulunacam o da full paketi olduğu için.Sizin önerileriniz nedir.Özellikle astra kullanıcılarına soruyorum teşekkürler

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygı değer astra kullanıcıları;Oturduğum ilde 2013 Opel Astra Essentia Konfort paketi satlık.3800 km,full hatasız rengi beyaz.Ve aracın full paketi yani her şey var.Araca 41200 yazmış.Sizce bu aracı ne kadar almak mantıklı ve makul olur.Ben açıkçası klasik astrların yeni kasalardan dolayı piyasası düştüğü için araca 39 lira bir teklifte bulunacam o da full paketi olduğu için.Sizin önerileriniz nedir.Özellikle astra kullanıcılarına soruyorum teşekkürler

sıfıra yakın bir araba bence hiçbir sorun yoksa rahat 40 bin yapar
ben olsam altına kesinlikle satmam tabii ihtiyacım yksa

thenumber23vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfıra yakın bir araba bence hiçbir sorun yoksa rahat 40 bin yapar
ben olsam altına kesinlikle satmam tabii ihtiyacım yksa
Elimden geldikçe fiyatı kırmaya çalışacam.Bence değecek bir araba gerçekten.Biraz daha param olsa yeni kasa istiyorum ama şimdilik mümkün değil.En azından bu paraya alınabilecek sıfıra yakın en iyi marka ve model olduğunu düşündüğüm için klasik kasa alacam.Umarım bu astralarda ki lpg olayı da kısa sürede halledilir.Bu astra da lpg sıkıntısı çıkmazsa bence çok çok ideal bir araç lpg yle.Gönül rahatlığıyla binilir.