1.6T ile 1600km yol - yakıt tüketim değerleri

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6T ile 1600km yol - yakıt tüketim değerleri

DarthWider link' Alıntı:
Doğru Tolga, bende eşimde çoğunlukla şehir dışı kullanıyoruz aracı, şehir içinde çok yakıyor diye söylensemde benim kullanım şartlarıma göre çok memnunum, bazen dizel alıcam falan diye gidip test sürüşü yapıyorum sonra dizelden koşarak kaçıyorum bu araçtan aldığım keyfi bütçem dahilinde ulaşabileceğim hiç bir araçtan daha alamadım. 

Ben de özellikle kışın evden işe giderken (yaklaşık 4km) fazla yaktığından dolayı kızıyurum, o an sanki tüm rakipleri 5.5-6 litre yakıyormuş da Astra 8-9 litre yakıyormuş gibi hissediyor insan  :D ama havalar ısınınca ortalama tüketim 1.5-2 litre kadar azalıyor + uzun yolda 5.5 ve aşağısını görmek için sadece aşırı hız yapmamak yeterli oluyor.  greatt

Gerçekten Astra dan son her kıstası altalta toplayınca bu kadar cazip gelen başka bir C sınıfı araç yok, mecburen Bmw 320  8)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben de özellikle kışın evden işe giderken (yaklaşık 4km) fazla yaktığından dolayı kızıyurum, o an sanki tüm rakipleri 5.5-6 litre yakıyormuş da Astra 8-9 litre yakıyormuş gibi hissediyor insan  :D ama havalar ısınınca ortalama tüketim 1.5-2 litre kadar azalıyor + uzun yolda 5.5 ve aşağısını görmek için sadece aşırı hız yapmamak yeterli oluyor.  greatt

Gerçekten Astra dan son her kıstası altalta toplayınca bu kadar cazip gelen başka bir C sınıfı araç yok, mecburen Bmw 320  8)

+1
Aynen öyle ya 320 yada 160 - 195 bg insignia :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
+1
Aynen öyle ya 320 yada 160 - 195 bg insignia :)

İşte gene o kısır döngü; herşeyiyle duyulara hitap eden müthiş bir Bmw mi yoksa ondan çok daha ucuza alınabilecek ancak ondan çok daha geri kalmayacak olan bir Insignia mı?  8)