11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz büyük ihtimalle istanbul olarak 32 kişiyiz

Tüm arkadaşlara haber vermek Lazım eğlenceli olacak insaallah

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlık sorunları ve tedavileri nedeniyle bu organizasyona katılamayacağım kesinleşti

İnşallah bir başka organizasyonda buluşmak üzere

Tüm Opelim.Net ailesine kazasız, belasız bol eğlenceli bir organizasyon temenilerimle

Yolunuz açık olsun

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
murat abi geçmiş olsun ya:( yapabileceğimiz bişey varmı? abi sen iyi ol bidaha yaparız :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
istanbul avrupa yakasından gelecek olanlar bana ulaşsın otobüs şöförü kartalda oturduğundan dolayı hareket merkezinin kozyatağı carrefour olmasını istedi. karşıya geçersek zaman kaybedeceğimiz için. ama kozyatağı carrefouru bilmeyen arkadaşlarım için ben sabah erkenden karşıya gelip merkezi biyerden sizleri alıp carrefoura kadar eşlik edeceğim.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben halkalıdan gelicem Kozyatağı carrefoura arabada 2 kişilik yer var eğer bu taraftan gelmek isteyen varsa o arkadaşlarıda götürebilirim

Tüm Arkadaşlara duyrulur

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat abi geçmiş olsun ya:( yapabileceğimiz bişey varmı? abi sen iyi ol bidaha yaparız :)
Sağol Merthan Kardeşim. Eşimin rahatsızlığı var... Kendisi de gelmeyi çok istiyordu. Abant'a giderken de ben rahatsızdım ama ilaçlarla yola çıkmıştım. Hatırlarsın çok güzel bir eğlence ortamı oluşmuştu. Ama bu sefer yola çıkılacak gibi değil. Kendi arabamla gelmeyi düşündüm ama yine de riske girmek istemiyorum..

Herkese iyi eğleneceler
HEPİNİZ ALLAH'A EMANET OLUN
GÜLE GÜLE GİDİN, GÜLE GÜLE GELİN

Senin doyumsuz Fotoğraflarınla organizasyonu siteden takip edeceğiz artık

Sevgilerle

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Sağol Merthan Kardeşim. Eşimin rahatsızlığı var... Kendisi de gelmeyi çok istiyordu. Abant'a giderken de ben rahatsızdım ama ilaçlarla yola çıkmıştım. Hatırlarsın çok güzel bir eğlence ortamı oluşmuştu. Ama bu sefer yola çıkılacak gibi değil. Kendi arabamla gelmeyi düşündüm ama yine de riske girmek istemiyorum..

Herkese iyi eğleneceler
HEPİNİZ ALLAH'A EMANET OLUN
GÜLE GÜLE GİDİN, GÜLE GÜLE GELİN

Senin doyumsuz Fotoğraflarınla organizasyonu siteden takip edeceğiz artık

Sevgilerle

evet abi abant zamanını hatırlıyorum sen sanırım molada filanda ilaç almıştın. baya yorgun gözüküyodun ozamanda. abi aslında otobüsle gidicez ayarladık. man s2000 otobüs gayet lüks ve rahat. yani nebileyim aramızda görseydik sizide güzel olurdu abi ama yinede ısrar etmiyim. sağlık daha önemli. fotolarımla size o anları yaşatmaya çalışıcam abi:) ama sen bence bidaha düşün. gelirsen seviniriz. saygılar murat abi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
şaka maka buluşuyorsunuz ya:Dbi kaç gün daha geç yapamadınız sanki

gidiyoruz kardeşim gidiyoruuuzzzz. ama ben yanlız gidiyorum gelmiyor o anladın sen onu ;);) neyse ben yol yaptım gelde sen. bakarsın 3müz gideriz uludağa :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...