11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar uludağda gideceğimiz yerdeki fiyatlar kısaca şöyle:

ET 1kg.....................24ytl
salata.....................3ytl
turşu.......................3ytl
ızgara (domates,biber,soğan)...........3ytl
yoğurt.....................1ytl
patates kızartması.........3ytl

rakı 70lik..................40ytl
rakı 34lik...................25ytl
rakı 20lik....................20ytl

rakı tekirdağ 35lik..........30ytl

villa doluca 70lik............30ytl
villa doluca 35lik............20ytl

şarap yakut 70lik..........35ytl
şarap yakut 35lik..........25ytl

bira..........................4ytl

meşrubat (kola,fanta,meyvesuyu).....2ytl

%10 servis ücreti var.

Merthan liste için teşekkürler, aynısını ben yapacaktım önce davranmışsın.Dün tarafsız gözlemci olarak bir arkadaşı daha mekana gönderip yemek yedirdim , çok memnun kaldılar.

Gittiğiniz zaman önce etlerinizi alıyorsunuz, et, köfte ve tavuk var ama ben eti öneririm.Etler pirzola ve kemiksiz et (külbastı) olarak mevcut.Mekanın en arka kısmında etleri alabileceğimiz bir kısım var , etlerinizi alıyorsunuz (ödemesi hesapla birlikte) masanıza geçiyorsunuz.Biz kalabalık bir grup olacagımız için etlerimizi kendimiz pişirmemiz daha dogru olur,Zaten işin keyifli kısmı da bu :) Bu yüzden resimlerde görünen büyük mangallara yakın masalara oturmamız daha iyi olur.Salata turşu yogurt gibi secenekler masaya geliyor, istemediginiz varsa almıyorsunuz.Genelde 12.00 gibi müşteriler gelmeye başladıgı için bizim de bu saatlerde mekanda olmamız yeterli olur.Çok aşırı bir kalabalık ile de karşılaşırsak üst katı kendimiz için açtırabilecegiz.Pala Dayı eger sadece biz olalım derseniz üst katı size veririm demişti.Cuma günü rakamlar netleşince ben Pala Dayıyı arayıp haber verecegim ama yinede çok geç kalmamamız iyi olur.Fiyatlara gelince arkadaşım eşi ve küçük çocugu ile gitmiş,30 ytl lık et almış salata yogurt mesrubat,ızgara sebze ve 2xturşu almışlar ,ilaveten 3 tek rakı içilmiş, 72 ytl hesap gelmiş ,hesaplayınca tek rakılara 10 ytl (x3) yazmışlar ona göre, alkol almayı planlayan varsa fiyat bu şekilde aklınızda bulunsun, diğer seçenekler de listede mevcut zaten. Arka planda çalan turk sanat müsikisi eşliğinde (banttan :) ) çok eğlenmişler. Mekan izlenimleri bu şekilde kalanını biz gidince görecegiz arkadaşlar

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
önemli değil berker abi :D ben facebookta OPELİM.NET'dede fiyatları ve diğer açıklamaları yaptım. biz şuanda sanırım 40lı sayılara ulaştık. inşllh sorun olmaz kimsede gideriz ve güzelce eyleniriz. ama kartop şavaşı yapmayıda ihmal etmeyelim :D:D:D

1. Yezocan +4 (ist.)
2. Dragon +1.5 (ist.)
3.Murat Deveci+1 (ist.) gelemeyebilir.
4.Oki+1 (ist.)
5.Hagi (ist.)
6.Um1t+1 (İnşallah) (ist.)
7.ByMerthan (+3) (ist.)
8.OpelTeam+2(İst.)
9.Bülent Kartoğulları +? (ist.)
10.mehmet gazihan +1 (İst.)
11.ERGü + 1 (ist.)
12. Zümrüt +2
13. Nida +3
14.Tunel83
15.GSİ Osman +1

1.Adves (ank.)
2.İbrahim_67 (kdz. ereğli)
3.Westi555 (ank.)
4.HK+4 (ank.)
5.CMB+1 (ANK)

1.35KES52 +1 (izmir)
2.umutkaragun ( tuğba&umut ) (izmir)
3.Sapphire +2 (izmir)
4.ejderercan+2 (izmir)
5.UGUR KUZU +1veya 2 (İzmir)
6.MeMo
7. Mirbey35

1. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız

1.Nazi666 Turgay (bursa)
2.61TS061 görkem (bursa)
3.mnzr Emre (bursa)
4.lambro_team fikri (bursa)
5.predator001 ufuk (Bursa)
6. combo_16 (C@DDe 16 MeK@N YeR@LTI ) ßelli Değil Ama..
7.| | bK | | (Cadde 16 Mekân Yeraltı!) Derslerim nedeniyle gelemiyorum.
8.Bülent_yildiz (Bursa)
9.Ahmet Çağan (bursa)
10.Ericdelli (Bursa)
11.COYOTE(Bursa)
12. emre16 (Bursa)
13. Faik SARI (Bursa)

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlısı Artık son Haftaya girdik Rakamlar kesinleşirse bence üst katta sadece bizler olsak daha hoş olur

Bence üskatı doldururuz abi :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlısı Artık son Haftaya girdik Rakamlar kesinleşirse bence üst katta sadece bizler olsak daha hoş olur

Bence üskatı doldururuz abi :)

bencede şuanki son listeye göre biz palanın üst katına anca sığarız zaten. bencede üst katı konuşsakta ayırsa bize. bede gidipte ayakta kalmayalım. nede olsa kalabalığız..... :D:D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mekan oldukça büyük,erken gittiğimiz takdirde herhangi bir yer sıkıntısı olmaz. mekanda insanlar oldugu için rahat foto çekemedim ama şöyle söyleyeyim,alttaki foto mekanın alt katının yarısında çekildi, yani fotoya göre arkamda ve sag mangalın cevresinde bir bu kadar daha masa var ancak mangallar iki tane, o yzüden onlara uzak masalara kalırsa zor olur, erken gelip mangal başını kapmamız lazım :)

img-015932efd.jpg

Sağ mangalin cevresi
img-01576efc5.jpg

Mekanın alt katının ortasından genel bakış, resimde görünen sol taraftaki mangal, en dipte etleri alacagimiz yer, arkamda daha görünmeyen bir sürü masa tabi...
img-01614423f.jpg

Burası da üst kat, bizim gittiğimizde fazla kişi yoktu o yuzden üst kat boştu, istersek Pala Dayı burayı bize hazırlar, mangallarını yaktırır, kararımızı önceden verirsek gitmeden Pala Dayıyı ararız, ona göre hazırlık yapılabilir
img-0158a01e7.jpg

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yanlış hesaplamadıysam tüm opelciler ist ank izmr Bursa hepimiz 75 kişiyiz şuan tabi gelmeyen de olabilir 5 gün içerisinde eklenende olabilir

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugune kadar bekledım bakalım durum ne olucak ne yapabılecegım dıye,çok üzülerek ben ve kız arkadaşım son anda olan bır olumsuzluk yuzunden gelemıyoruz...

biliyorum fikiri ortaya atan bendim ekstradan herkes bilir bu buluşma için ne kadar heveslendiğimi ve inanın şu mesajı yazarken içim acıyor!

ama son dakikada benim dışımda gelişen bir sağlık problemi dolayısıyla izmir dışına çıkamıyorum çok üzgünüm :( umarım benı affedersınız,ama yinede belkıde umutlandırmak ıstemem ama son ana kadarda ben umudumu yıtırmıyorum belkı gelebılme sansım dogar..sizlere iyi eğlenceler,benım ıcınde eglenın sizlerle uludagda bırlıkte olmak nasıp degılmıs,ama şu işleri halledeyım ilk önce bursada kı arkadaslarımı gormeye ordanda ıstanbula devam edıcem,herkesten tekrar özür diliyorum..

inanın bahane yada başka birşey değil ama yeni yıl biraz şanssız başladı benım acımdan anlayıslı olacagınızı umuyorum :(

ayrıca 4 yıldızlı bır otel buldum konaklamak ısteyen arkadaslar ıcın cıft kısılık oda fıyatını 150 ye cektırebıldım ve baya guzel bir otel eger kalmak ısteyen olursa kendım gelmesem bıle organızasyon ıcın ne yapılması gerekıyorsa yıne yaparım.otel hakkında bilgi almak isteyen arkadaslar eger ısterlerse yardımcı olurum...

çok üzgünüm inanın... :( :( :(

duyunca bende cok uzuldum kardeşim..yapabilcegimiz bisi warsa haberim olsun bu arada..dun memmo yani mehmet ile konustum suan 3 kisiyiz sanirim izmir olarak...umut zaten gelmicekti cagri gelemio batucancan haber yok o yuzden bizi affedin izmir olarak..tabi bilmiorum baska gitmek isteyen biri warmi ama buyuk ihtimal izmir ' den kimse gelemicek:(...bu hawa kosullari beni korkutuyo acikcasi bursaya kadar olan kisim özellikle b.esir tarafi...toplu gidebilseydik keske ama 3 kiside guzel olmucak...size şimdiden iyi eglenceler...umut ediorum yaza dogru biz ist' a geliriz orda hepimiz araclarla bulusmuş oluruz...;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbuldan gelecek olanlar bana pm atıp telefon numaralarını bildirsinler bende onlara vereyim. son dakika iletişimsizlikten sorun yaşamayalım

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer haftasonuna kadar kar gelmezse kesin katılıyoruz:)
Bursa'dan servis olayını çözebilecekmiyiz,İstanbul'dan gelen arkadaşlar bizi de alırlar mı eğer servis olmazsa..
Çağrı bulduğun otelin adını verirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...