125,000 de motormu ölüyor

gkirtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor rolentide bile diesel gibi sesi var 99 modelde bu normalmi byle bi problemle karşılaşan varmı varsa nasıl bi çözüm bulmam lazım servise gidip bakım mı gerekiyor yoksa normal bi ustaya göstersen yapabilirmi tavsiyeleriniz varmı servsiten önce burayı seçtim ins. yararlı bilgiler alırım
teşekkürler...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yağ değişim zamanı geçtiyse ses yapar veya yağ seviyesi düşmüştür acil baktır bence

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 128.000 de tanıdıklardan 2 defa çalışmıyor zannedip çalışan arabanın marşına basan oldu. sinir olduğum için sayıyorum.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Gecmiş olsun..Bujılerını enjektörlerını fılan baktırıyormusun?

erol28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
125 binde motorun ölmez çünkü benim 99 astram 275 binde ve en ufak yağ eksiltme yok aynı ses bendede var sorun ise egzosta usta ön susturucunun değişmesi gerktiğini söyledi sende bir egsoz cuya baktır

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
125 binde motorun ölmez çünkü benim 99 astram 275 binde ve en ufak yağ eksiltme yok aynı ses bendede var sorun ise egzosta usta ön susturucunun değişmesi gerktiğini söyledi sende bir egsoz cuya baktır

maşallah diyelim. peki bu kilometreye kadar motor yapılmadı değil mi? veya motora bir işlem. benim aracın da kilometresi (128.000) bana yüksek gibi geliyordu ama sizinkinin yanında değilmiş. bir de merak etmişimdir o kilometreleri bulmuş bir araba temiz de kullanılsa ben yıprandım diyor mu? cevaplarsanız sevinirim EROL28

erol28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın BEKİRS
aracımı 230 binde iken temiz olmasından dolayı takasla aldım.260 binde lpg taktırdım.aracım km si uzun yolda yapmış.motoru sorarsan inan servisin yazdığı yağ değişim tarihin den en az 2 bim km daha yapıp öyle götürüyom.tabi bunda benim sakin kullanmamında payı var.gerçekten opelin motoru klasik alman sağlamlığında 1.5 milyon km yapan mercedesler var bizim motorlar uygun kullanımda 700-800 BİN km rahat yapar

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl kullanıldığına göre 50binde de ölebilir.
bakıma,kullanım şartlarına vs.vs. bağlıdır