2.el michelin lastik alıcam resmi var tavsiyeleriniz

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımda pirelli p6000 lastikler var 25000 km kullandım diş derinliği iyi ama janta yakın kısımlarda kılcal çatlaklar var ve basınçlı sudan dolayı bazı çizik ve ufak kopmalar var değiştirmek istiyorum bu 2.el michelini buldum tel. ile görüştüm takımına 280 tl istiyor diş derinliği 7 mm imiş ne dersiniz uygunmudur güvenilirmidir kararsızım :confused: yoksa bütçemi zorlayıp taksit ile sıfırmı almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• 26729335d74.jpg
    26729335d74.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 84

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben bulaşma derim lastikleri görme şansın varsa imal tarihine bak eğer imal tarihi yerleri kesilmiş ise garantiden dönen lastiktir bunun haricinde balon olabilir atlama olabilir bence yokohama kumho gibi markaları düşünebilirsin sıfır alacaksan

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelinlerin hamuru zaten yumuşak benim en son kullandığımda özellikle önlerde dilik dilik yırtıklar olmuştu lastiklerde raf ömrüde önemli bütçenizi biraz daha zorlayıp sıfır almanızda yarar var.

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkürler aracımdaki lastikler pirelli p6000 diş derinliği 6 ama dedim ya bayağı sertler araç süspansiyonuda sert ikisi birleşince en önemlisi janta yakın yerlerde kılcal çatlamalar başlamış bazen hızda kafama takılıyor korkutuyor

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben michelin 2. el almıştım zamanında 2 sene kullandım ama lastiklerin üretim tarihi yewniydi. üretim tarihi yeni ise sorun yok. eski ise yanaşma derim. Fiyat da yüksek 2. el için. yokohama nın sıfırını 500 e alabilirsin 185 60 15

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımda pirelli p6000 lastikler var 25000 km kullandım diş derinliği iyi ama janta yakın kısımlarda kılcal çatlaklar var ve basınçlı sudan dolayı bazı çizik ve ufak kopmalar var değiştirmek istiyorum bu 2.el michelini buldum tel. ile görüştüm takımına 280 tl istiyor diş derinliği 7 mm imiş ne dersiniz uygunmudur güvenilirmidir kararsızım :confused: yoksa bütçemi zorlayıp taksit ile sıfırmı almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

Üzerine bir o kadar daha koy sıfır lastik al derim.

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede haklısınız lastikde 2. el dedim ya içime sinmiyordu en iyisi mali yönden sıkışsamda en iyisi sıfır garantili almak sanırım michelin 4 adet 620 6 taksit

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok düşündüm araştırdım ikinci el alayım diye, ama kafaya uymadı. GT Radial aldım sıfır hemde v serisi.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Çıkma lastik sahibine yaramadığı için çıkmıştır. Yanaşma derim.