2 önemli konu içim ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

RuaMrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Aracım 97 Opel Vectra B Otomatik X20XEV
Bulunduğum noktada imkanlar kısıtlı
1. konu aracım bayır aşağı inerken frene bastığımda devir oranı 500 e düşüp motor uyarı ikazı yanıyor ve bir süre gaz yememeye devam ediyor yada ışıklarda durduğumda yanıyor cihaza bağladım şu hata kodları çıktı
P1110
P0500
P0100
P0130
Yandığını gördüm. Hataları sildiğimde sadece P1110 yanmaya devam etti silip kaldıramadım.
2.Konu otomatik şanzıman keçeden az yap kaçırdığını fark ettim şanzıman üst hava noktasından 0.5lt atf220 yağ döktüm. Daha sonrasında şanzıman ısındığından P yani parka geçmiyor vites yağ soğuduğunda geçiyor rahatça sorun nerededir.
Arkadaşlar abiler kardeşler bi iki konuda acil yardıma ihtiyacım var araba her an acil bir konuda lazım olabilir o yüzden acil yapmam yada yaptırmam gerekiyor.
Cevaplarınızı Bekliyorum

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ana sayfa başında arama lingi var Oradan faydanabilirsiniz.

RuaMrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradığım sorunlar hakkında detaya ulaşamadım. P1110 IAT SENSOR (D/C) ACIK/KAPALI bu hata kodu hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
P1110 da araç hava almıyor ise oksijen sensörü kontrol edilmelidir.

RuaMrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oksijen sensörü için 8 ay önce sürekli motor ikazı yakıyordu sensörü orjinal sıfır değiştirmiştim tekrardan oksijen sensörü arızalanmış olamaz sanırsam. Araç hava almıyor derken neyi kastetdiniz açıklayabilir misiniz