2004 2005 model vectra c yi nasıl bilirsiniz?

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar herkeze arabanın bütün problemlerini açtıktan sonra arabamın artık tüp beyninde az su kaçırması hariçinde hiçbir kusur kalmadı :) ama kafamızda söyle birşey var bunu satıp vectra c ye terfi etmek istiyoruz sizce nasıl olur bizimkini 14 versek üstüne para eklieyerek 25 maximum 26 bine kadar araç alıcaz önerirmisiniz acaba vectra c yi ? konfor performans olarak nasıldır en çok hangi arızayı veriyor veya kronik bi arızası varmı acaba bunları ögrenmek istiyorum. servise götürdügüm yerdeyse usta bana sorarsan astra h al daha sorunsuz dedi kafamı kariştırdı. kullanan arkadaşlardan bilgi alırsam sevinicem herkese hayırlı ramazanlar.:bir::D

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
yüzlerce konu var sorduğun soru ile ilgili

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru; pek çok konu var vectra c türevleri ile ilgili.. Ama özet olarak performans mı donanım mı düşük km mi? tam olarak belirtirseniz en azından 2.0 T deriz 1.9 cdti deriz 1.6 elegance deriz duruma göre..

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru; pek çok konu var vectra c türevleri ile ilgili.. Ama özet olarak performans mı donanım mı düşük km mi? tam olarak belirtirseniz en azından 2.0 T deriz 1.9 cdti deriz 1.6 elegance deriz duruma göre..

performans pek önemli deil benim açımdan ben genellikle simdiki araçımdan o tatı aldım donanım ve konfor arıyorum .dizel düsünmüyorum benzinli olmalı lpgli yani

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman LPG li 1.6 elegance en uygun tercih duruyor şu anda..Ancak 04 değil de 05 model bir elegance bulursanız; çok daha iyi olur..Çünkü alt yapı farkları var 04 ile 05 lerin..05 daha yeni nesil radyo ve yol bilgisayarı kullanıyor örn...Velhasıl hem vergisi düşük hem de donanım olarak deyim yerindeyse gırtlağına kadar dolu araçlar özünde...Bakımları zamanında yapılırsa/yapılmışsa beklentileri fazlasıyla karşılar..

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok temiz bulamaz iseniz Elegance uzun vadede sıkıntı yapabilir bana göre ama ESP sadece elegance'da var malesef. Elegance kararı verirseniz çok temiz olmasına dikkat edin, elektrikli koltuk, elektrikli arka perde, orjinal xenonlar ve elektrikli katlanır aynalar yorgun/yapıranmış bir elegance'da baş ağrıtır.