2004 Astra G Elegance'ın ederi nedir?

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g kasanın hiç bir türlüsü 20 bin üzeri verilmez
üzerine 2 kasaçıktı,
meraklıysan bile bekle ucuzunu bulursun ,
o paraya h kasa olduu gibi,
nerdeyse sıfır her hangi bir araba bile alırsın ,

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım vasıtasıyla bi arabaya bakmaya gideceğim.
2004 model Astra G Elegance, 64 bindeymiş. Aracı bilen arkadaşım garaj arabası, tek bir çizği bile yok, çok temiz dedi. Sahibi 23 bin lira istiyormuş.
Elegance'ların G kasaların en dolu versiyonu olduğunu biliyorum ama, bu kadar verilir mi sizce?

Kafamdan geçen eğer araç dendiği kadar temiz olsa bile 22 bin civarı filan ?
Fikri olan var mı?
Kardeş ben de 2004 model astra g elegance hb twinport aracım va r şu an 54000 km.de ve benzinli. 22250 kuru para verdim ama exper,triger seti,trafik sigortası,motor kaput keçesi vs. derken araç bana 23500 e malodu.Aracımda değişen yok sadece ön kaput boyalı. ama arabam süper .bozuk yolda bile gitsen araçtan bir tıkırtı bile duyamazsın. ben kullanıcı olarak ve şu anki piyasaya bakarak bu araç için 23000 in hiç de anormal bir fiyat olduğunu söylemeyelim.24000 verseler bile vermeyi düşünmem. çünkü 2.el temiz bir araç bulabilöek neredeyse imkansız.2004 model astra g elegance twinport modeli astra nın en kalitelisi ve donanımlısıdır. karar sizin.hayırlı olması temennisiyle.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda elegance (gümüş) sunrooflu dijital klima ve landirenzo (arıza ışığı yanıyor) lpg lisini arkadaş 22 ye aldı.biraz daha düşürebilirsen alınır.araba süper.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2004 twinport G kasa elegance'larda ESP var mı? Aracın sahibi var dedi, hatta bi kere test ettim filan dedi. Kontağı çevirip, ESP amblemine bakmak aklıma gelmedi orda.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp değildir o eps dir elektrik destekli direksiyon yani

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp değildir o eps dir elektrik destekli direksiyon yani

Muhtemelen, çoğu kişi aynı şey zannediyor. En garantisi kontağı çevirip bakmaktı, ama çok da üstelemedim.

Ben olsam C segmentinde 2004 model bir araca 25.000TL bağlamam.

Yok en fazla 23 bin. O da son pazarlığa oturunca biraz daha iner belki.

Ama 2006 enjoy spor paket H kasa var, km'si daha düşük 25800 diyor. Onu görmeye gidicem. 2004 elegance'a 23 vermektense, 2006 enjoy daha mantkılı geliyor.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen, çoğu kişi aynı şey zannediyor. En garantisi kontağı çevirip bakmaktı, ama çok da üstelemedim.

Yok en fazla 23 bin. O da son pazarlığa oturunca biraz daha iner belki.

Ama 2006 enjoy spor paket H kasa var, km'si daha düşük 25800 diyor. Onu görmeye gidicem. 2004 elegance'a 23 vermektense, 2006 enjoy daha mantkılı geliyor.

Bencede H kasa almak daha mantıklı ozellık olarak elegance ustun olsada bı ust kasa almak daha mantıklı

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibi 2004 elegance'ı en son 23 bine bırakıyorum deyince, vazgeçtim. Araba çok temiz de olsa, fazla geldi.