2006 combo gösterge paneli nasıl sökülür??

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 2006 cambomun gösterge panel ışıklandırmasını buz mavisi yapmak istiyorum. ama birtürlü nasıl söküleceğini bulamadım. ve gösterge lambalarının cinsleri nedir? yardım ederseniz sevinirim...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 2006 cambomun gösterge panel ışıklandırmasını buz mavisi yapmak istiyorum. ama birtürlü nasıl söküleceğini bulamadım. ve gösterge lambalarının cinsleri nedir? yardım ederseniz sevinirim...

sökmesine sökülürde ışıklandırması çok zor bi olay bi ingiliterede satılan dirençli ledler var eğer var ise sökün yok isede hiç bulaşmayın derim

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi yaaa..:( ben iç aydınlatmayı beyaz yapmıştım bi kaçta beyaz led koydum arka kapıların üst tarafına. bi o göstergeler sarı kaldı. neyse o zaman hiç bulaşmayalım..

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza verebiliyor çünkü

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bir videoda gördüm. corsa c de uygulamışlar. çok güzel olmuş. peki bu göstrge paneli nasıl sökülüyor. ledlerle falan bi şeyler yapabilirmiyim?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
o ledlerin adı şerit led elektronikçilerde bulunuyor ve maviside var ama 3 lü halde 12 v ile çalışıyor siz tek çalıştıracaksanız tek lede 320 ohm direnç bağlıyacaksınız hiç bir broblem çıkmaz

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ledlerin adı şerit led elektronikçilerde bulunuyor ve maviside var ama 3 lü halde 12 v ile çalışıyor siz tek çalıştıracaksanız tek lede 320 ohm direnç bağlıyacaksınız hiç bir broblem çıkmaz
teşkküredeim. En kisa sürede deniyecem.