2008 Fiat Bravo izlenimlerim..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Herkese...
Arkadaşlar bugün Beylikdüzü Fiat Galerisine gittim fiat bravoya bakıp test etmek ıcın...aracın içine ilk oturdugumda kalite farkını gerçekten hissettim diğer fiatlarla alakası yok arabanın.iddali bir araba üretmişler donanımıda iyiydi dynamic(orta donanım) versiyonunu test ettim artı olarak spor paketi vardı..
Test sürüşü istedim ve 1.6dizel motoruyla sürüşe çıktık.Arabayı kullanmaya başladıktan sonra tamam bu araba fiatmış diyosun gercekten iç kalitesi falan çok iyi tamamda sürüş keyfi palio ile aynı güven vermiyo pedallar alakasız bi şekilde çok yumusak(standart fiat arabalar gibi) ve birbirine çok yakın,debriyaja basarken bikaç defa frene takıldı ayagım.izlenimlerim böyle 40milyar veripte alıncak bir araba değil bence.fiyatı daha uygun olsaydı alınırdı.diz mesafeleri falan yeterli standart düzeyde.küçük denilemez yani.bagaj hacmide 400L o da başarılı.izlenimlerim bunlar.objektif bir şekilde fikrimi söliyim iç kalitesi opele yakın ama sadece kokpit öyle,onun dışında kalan yerlerin işçiliği ve kalitesi vasat.yani astradan falan inipte bu arabalara binenler cok pişman olur.tekrar düşünsünler derim..
Saygılar..

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiat/ın ürettiği hiç biar arabayı sevmiyorum...Bu adamlar ne yapıyor böyle ya.Kia bile adlı başını gidiyor..

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende merak edip gittim baktım içi fena değil ama motor kaputunu açınca hemen uzaklaştım.sıradan bir fıat bence

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bende gidicem test sürüşüne bakalm neymiş bu bravo?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bravo nun birde 230 newton/metre tork üretenlerini görün ::D

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adnan 105 HP yi mi test ettin 120 HP yi mi? Ben en çok 120 beygşr dizel motoru merak ediyorum

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adnan 105 HP yi mi test ettin 120 HP yi mi? Ben en çok 120 beygşr dizel motoru merak ediyorum

105hp test ettim.performans fena degildi ben 1.6benzinli kulluaniyorm 115hp ara hizlanmalarda bnm araca yakindi 6vites awantaji var bide bravonun..ama gerisi yalan geldi bana:)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuçta Fiat/Alfa/Lancia/Ferrari hepsi aynı grubun otomobilleri.Fiat zaten en ucuz üretim seçeneği ki bence Fiat ı bi kenara bırakıp Alfa ile kıyaslamak daha mantıklı olur.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptıkları en iyi seri : Tipo-Tempra serisi...

Onlarda kötünün iyisi... ;)

O digital göstergeler ne sükse yapmıştı be...Hey gidi günler...Yaşlandık mı ne ?