2011 astra classic iii 1.3 cdti manuel

ozan okudan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence adamlar biraz te4rs leyebilirler fakat siz değisimden önce castrol koyalım diyebilirsiniz

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence adamlar biraz te4rs leyebilirler fakat siz değisimden önce castrol koyalım diyebilirsiniz

gerçi servis müdürü tanıdığım olduğu için sıkıntı yaratmazlar sanıyorum. garanti kapsamı içinde yağı da gm olacak diye bir durum varsa o zaman sıkıntı olabilir.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisler gm kullanıyor genelde..ben castrol koyuyorum..gördüğünüz gibi yağ tercihi ya castrol edge 0-30 veya mobil 0-40..şanzıman yağına gerek yok ama illa da isteniyorsa manuel vites için castrol ep-80..

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrol veya mobil diyorsunuz da arkadaşlar bunun hangisini kullanmalıyım.0-40, 10-40, 5-30, 5-40 hangisi?

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bide dün farkettim direksiyonu düz giderken 2-3 cm sola çevirip bıraktığımda tıkır tıkır ses geliyor ama ince bir ses neyden olabilir.diyarbakırda servisede pek gitmek istemiyorum(zorunlu olmadıkça).çünkü bir yeri yaparken başka bi yeri bozuyorlar.önceki aracım bmw 5.20 idi.service manuel kitapçığını bulup indirmiştim.kitapçığa göre her arızayı gideriyordum.ama bunda garanti olayı var diye dokunamıyorumigarantisi bitince ilk işim service manuelini bulmak olacak.kendi aracımın bakımını kendim yaparım diye düşünüyorum.neyse yukarıdaki problem için servise gitmeye gerek varmı arkadaşlar daha berbat olmasından korkuyorum.