2011 model astra H bagaj su almış

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bugün sabah bagajı açtığımda döşemenin üzerindeki gazetenin ıslak olduğunu gördüm elimle kontrol ettiğimde sol taraf sigorta panosunun hizası döşeme epey ıslaktı hemen servise gittim. Fitiller den değil damlama olsa pandişot ıslak olması lazım oda değil. Döşemeyi çıkardık arka tarafı basınçlı su ile yıkadık akan sızan yok. Usta bir kurusun sonra yine kontrol edelim nasılsa yağmurlu mevsimdeyiz dedi. Forumdaki arkadaşlardan böyle bir sorun yaşayan oldumu acaba

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kuru ike farları bir yıka su dök..farların contasından girebilir

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
daha önce böyle bir sorunum yoktu dün çok şiddetli bir yağmur yağdı bu sabah fark ettim. Iyice kuruduktan sonra takip edeceğim evet stop lambalarının oralarda şüpheli

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yokmu gören duyan bilen arkadaşlar

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stepnenin altindaki lastikleri kontrol edin. bu modelin en kötü yanlarindan biri iceri su alma hastaligi. benim arac arka sag kapidan hoparlorun icinden su aliyorsu tedavisini yaptim SIMDILIK sorun yok

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
astra h bu su alıyor :(

stop lambaları olabilir, aracın solunda sigorta kutusunun hemen altında hava tahliyesi için klape var açık kalmıştır, fitil zedelenmiştir. stepnenin olduğu yerdeki plastik tapa yerinden çıkmıştır. vs vs oraları komple kontrol edin bence.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
astra h bu su alıyor :(

stop lambaları olabilir, aracın solunda sigorta kutusunun hemen altında hava tahliyesi için klape var açık kalmıştır, fitil zedelenmiştir. stepnenin olduğu yerdeki plastik tapa yerinden çıkmıştır. vs vs oraları komple kontrol edin bence.

Yazdıkların çok mantıklı özellikle havalandırma klapesi, döşeme fitillerin altına geçtiği için sökmek biraz zahmetli ben aracı bırakmak istemedim usta tekrar ederse getir gerekli yerlerin tamamını söküp bakayım dedi. Bana güven verdiği için rahatım. Aralık sonuna kadarda garanti devam ediyor. Ismail beye yorumu için kocaman:tesk:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
sorun çözüldü gibi emin olunca çözümü buradan paylaşacağım

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim bi arkadasımda 206 sı vardı arabaya baya zevkine masraf yaptıktan sonra bir sabah arabanın her iki on koltugu zemininde su gordu nem degil baya su hemde yagmur yokken:) sonra bu sorun bir kac sabah daha tekrarlamaya basladı birkac kaportacıya gosterme ve basınclı su tutma sonucu yinede sebep bulunamadı en sonunda cocuk bu araba benim omrumu yedi diyerek sattı sattıgı kisi kac yıldır biniyo:)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etme stoplardan geliyordur,
bende yağmurlu havada kapılardan giriyordu götürdüm servise garantisi var iken kaapı yağmur koruyucu torbaların hepisini yenilettim önce birini yapıp tamam dediler ertesi gün başka kapıdan girince kızdım ben herseferinde gelmek zorundamıyım neden dediğimi yapmıyorsunuz gelsin gelmesin ben size 4 ünü değiştirin o zaman değiştiler :)