2013 1.6 astra edİtİon lpg tavsİyesİ

cagdas107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar meraba. 2013 1.6 ASTRA EDİTİON aracım var. Atıker gold lpg taktırmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker'in çeşitli kalitede ürünleri var. Takacakları lpg enjektörlerinin açma-kapama hızının yüksek olması gerekiyor. İyi bir montaj ve kalibrasyon zaten olmazsa olmaz.

birtanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc öneririm. astra classic 3 var ben de a16xer motor kodlu 20bin km yaptım bakımdan bakıma servise gidiyorum hiç bi sorun yok maşallah.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opel Astra Classic III 1.6 aracimda Landirenzo kullaniyorum. Bence Landirenzo ve iyi bir montaj..

Opel Astra Classic III...

Son düzenleme:

ulfsark

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinle kullanmanın zor olduğunu biliyorum. Ben de mecburiyetten Landirenzo lpg takdırdım yaklaşık 30 bin km yaptım lpg ile. Ama son 2 aydır sorun vermeye başladı. Önce kendiliğinden benzine geçti şimdi de lpg parçası su kaçırıyormuş. Belki bu landirenzo'da böyle belki Adana-Mersin'deki ustalar işi bilmiyor bilemiyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende atiker var z16xep euro 4 motor.sorunsuz kullanıyorum sadece ara sıra arıza lambası yakıyor.

iPad'dan gönderildi .

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markası hiç önemli degil sadece ustanızı iyi seçin , herşey ustanın montajında bitiyor , isterseniz ithal 10bin tl lik kit taktırın ustanızda iş olmadımı arabayı satıcak duruma gelirsiniz ;)

Bu yuzden LPG markasına bakmaksızın en ıyı ustayı seçin...

alperenkemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar meraba. 2013 1.6 ASTRA EDİTİON aracım var. Atıker gold lpg taktırmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
en doğru seçimi yapmışsınız sakın landirenzoya yanaşmayın garantisi bitince çok pişman olursunuz.