2013 Astra Sedan camların kendiliğinden açılması

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra Sedan camların kendiliğinden açılması

Bugunde sabah baktim yine 4 parmak kadar acilmis. Bu sefer acik olan camda parmak izi de vardi .Sanirm acik oldugunu gordu birisi tamamen acmaya calismis. Ama basaramamis .

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acaba birisi sürekli açmaya mı çalışıyor?.ondan aşağıya iniyor olabilir belki de

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanmam çünkü ilk açıldıgında sag ön cam tamamen ,sağ arka cam da yarıya kadar açılmıştı.Arabanın başına bir şey gelmeden bu sorunu halletmek gerek .tekrar servise götüreyim bakalım.

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi servisten geldim opis ten baktılar kontrol ettiler . hiç bir şey yok dediler.geri gönderdiler. şimdiye kadar da böyle bir sorun sadece bende varmış.Ben merkeze bir sorun dedim gerekirse fabrikaya iletin durumu dedim .siz iletin dediler bizim yapacak başka bir şeyimiz yok dediler.ben ileteyim bari ne diyecekler çok merak ediyorum gerçi ...

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

06ali link' Alıntı:
şimdi servisten geldim opis ten baktılar kontrol ettiler . hiç bir şey yok dediler.geri gönderdiler. şimdiye kadar da böyle bir sorun sadece bende varmış.Ben merkeze bir sorun dedim gerekirse fabrikaya iletin durumu dedim .siz iletin dediler bizim yapacak başka bir şeyimiz yok dediler.ben ileteyim bari ne diyecekler çok merak ediyorum gerçi ...
Benim başıma da geldi ama nedenini çözdük gibi.Ben aracıma kar lastiği taktırmak için şaşmaz  da rot balans yapan arkadaşıma uğramıştım.Tekerlekleri  sökmek için arkadan kriko ile aracımı kaldırınca 4 cam birden açıldı.Biz bu durumun meydana gelişini şöyle yorumladık.Aracın dengesini bozacak bir yükseltiye gelince  bilgisayar aracı emniyete almak için camları açıyor dedik.Bazen park yeri bulamayınca iki tekeri kaldırıma çıkarıp park durumunda camları açmış olabilir diye düşünüyorum..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Benim başıma da geldi ama nedenini çözdük gibi.Ben aracıma kar lastiği taktırmak için şaşmaz  da rot balans yapan arkadaşıma uğramıştım.Tekerlekleri  sökmek için arkadan kriko ile aracımı kaldırınca 4 cam birden açıldı.Biz bu durumun meydana gelişini şöyle yorumladık.Aracın dengesini bozacak bir yükseltiye gelince  bilgisayar aracı emniyete almak için camları açıyor dedik.Bazen park yeri bulamayınca iki tekeri kaldırıma çıkarıp park durumunda camları açmış olabilir diye düşünüyorum..
Eğerki dediginiz gibi bi durum varsa cok sacma.
ևekici araci cekerken camlarmi acilacak o zaman.
Ben boyle birsey olacagina ihtimal vermiyorum umit kardes.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Eğerki dediginiz gibi bi durum varsa cok sacma.
Çekici araci cekerken camlarmi acilacak o zaman.
Ben boyle birsey olacagina ihtimal vermiyorum umit kardes.
Çok haklı olabilirsin ,araç arkadan kaldırılınca neden 4 cam açıldı sence?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Çok haklı olabilirsin ,araç arkadan kaldırılınca neden 4 cam açıldı sence?
Hiç bi fikrim yok.. walll
airbag acilinca camlar acilsa hadi bi anlami var diyecegimde. Araci kaldirinca acilmasi cookk mantiksizlik.

alibarıs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok arkadaslar araba tamamen duz yerde idi. Yani asfaltta idi. Birde daha once bu durumda camlarin acildigini hic duymadim.keske daha once duymus olsaydim servise sorardim bu olayi.ama dediginiz gibi cam modulunden olabilir. Fakat serviste teknik elemana cam modulunden olabilecegini soyledim  forum da basina gelenler boyle diyor dedim kesinlikle modulden degil dedi. Opel merkeze mail yazdim bakalim ne cevap gelecek. Fikir yuruten herkese tesekkur ederim. Opelden cevap gelirse sizleri de bilgilendirecegim hic merak etmeyin.

vonlanthen17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim muhabbet kuşu sağolsun kumandayla oynayıp bagaj cam ne varsa açıyo :))) ben bir iki sabah aracı açık bagajla buldum kapının önünde...kumandaların menzili cidden çok geniş...