2013 Avi Klipler - Güncel

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Avi Klipler

bekiro038 link' Alıntı:
Dvd hazırlama konusunda yardimci olurmusunuz. Bircok dvd hazirladim ama hiçbirini cyclone da calistiramadim.format factory prg kullaniyirum. Ama sanirim tercihlerde bi hata yapiyorum. Tercihlerim soyle: dvdx 40 i seciyorum.avi yi seciyorum.752x480hd device secip dvd yazdiriyorum.ancak arabaya taktigimda hd desteklenmiyor diyor ve dvd yi acmiyor. Acmayi basaran bir arkadasim yardimci olabilirmi.
Birde bir cok arkadas biliyordur ama uzaktan kumandanin acma kapama tusuna basili tutarak camlarin acikip kapana bildigini 7ay sonra buradan öğrendim. Bence cok yararli bir ozellik. Olaki aracini yeni alan ve bu konuda bilgi sahibi olmayan arkadaş lar icin yazayım istedim.

tam emin olmamakla birlikte dvd üzerinden okumuyor diye biliyorum klipleri usb bellekle denemek lazım.

bekiro038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet usb den acwbiliyorum. Ancak dvd calismiyor. Isletim sistemim win7 kullandigim program format factory. Ozaman dvd sadece ses dosyası icinmi kullanacagiz.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

win 7 de dvd yarat bölümü var ordan rahatca oluyor.

bekiro038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
win 7 de dvd yarat bölümü var ordan rahatca oluyor.
dvd hazirladim. Birazdan deneyip bilgi veririm.

bekiro038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bekiro038 link' Alıntı:
dvd hazirladim. Birazdan deneyip bilgi veririm.
Maalesef nine olmadı. Arkadaşlar içinizde DVD de avi dosyası çalıştırabilen arkadaşım varmı. Varsa nasıl yaptığını anlatabilirmi? Eğer olmuyorsa boşuna uğraşmayayım.

ubeyirakuzum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Avi Klipler - Güncel

http://www.youtubeklipindir.com/ sitesinden istediğiniz youtube video linkini kopyalayıp yapıştırarak mp4 orta kalite indirin atın usb'ye izleyin ne gerek var dvdye cd parasına yazık.