2015 Astra 1.6 115hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g-rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca tüm arkadaşlarıma fiyatlar konusunda yardımcı olurum.

1.6 115hp edition sedan araçların stok sayısı azaldıkça bayi zararına satış yapmak istemeyecektir. bu danışmanın elinde olan birşey değil, yoksa kasım ayında 49.000 TLden satılan edition araçlar da oldu.

şu an almak isterseniz fiyat/performans olarak en mantıklı araç 1.4T sport sedandır.

fiyatlar ve stoklar ile ilgili aklınızda soru işareti kalırsa yardımcı olurum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
51.000TL ye 2015 sifir civice pazarlik yapmistim. Kesinlikle astraya tercih ederdim...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hekimreco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zaman yapmistiniz bu pazarligi? Su an fiyat listesinde 59950 gorunuyor civic en ucuzu.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astrasedan115hp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Astra Sedan 1.6 Edition aldım. Plaka ikamet ilim olsun istemiyorum geçici süre ikamet değişikliği yapabilir miyim? Yanı sıra plakayı takıp yola çıkmam ne kadar sürer? plakayı bana seçtirirler mi? ilk kez sıfır bir araç alıyorum acemiliğimi hoş görün :) Teşekkür ediyorum şimdiden

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Astra Sedan 1.6 Edition aldım. Plaka ikamet ilim olsun istemiyorum geçici süre ikamet değişikliği yapabilir miyim? Yanı sıra plakayı takıp yola çıkmam ne kadar sürer? plakayı bana seçtirirler mi? ilk kez sıfır bir araç alıyorum acemiliğimi hoş görün :) Teşekkür ediyorum şimdiden
İşlemleriniz hangi aşamada bilmiyorum ama sanırım daha başlamamış.Plakayı hemen takıp yola çıkmaktan ziyade bayii ile görüşüp,yılbaşını beklemenizi öneririm.Yoksa 10 gün için 472.5 TL motorlu taşıtlar vergisi ödersiniz.Palakayı da seçme durumunuz olur tabi ama istediğiniz plaka numarasına göre ya iyi bir tanıdık ya da kesenin ağzını açmak gerek. :-( Hatta ikisi bir arada bile gerekebilir. :)

astrasedan115hp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha baslamadim hiç bir işleme ve tanıdık kimsem yok şans faktörüne kaldı desenize bizim plaka işi :) bu arada yağlı sistem tüp taktirmayi dusunuyorum çalışma prensibi nedir yakıt konusunda avantaj sağlamaz sadece ilk çalıştığında değil her zaman benzin+LPG kullanır diyorlar nolur yardım edin nerdeyse vazgecirecekler beni kapora da Güme gidecek :(

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aracınız hayırlı olsun.. Bende aynı motorlu Astra Classic III araca sahibim. Aracımda Landirenzo marka LPG sistemi var. Aracı aldıktan sonra çok düşünmüştüm tüp konusunu ama en sonunda taktırdım. Bence yağlama sistemine gerek yok kendi aracım için açtığım konuda tavsiye etmediler bence artı verilen para boşa gider diye düşünüyorum. 20000 km'yi LPG ile devirdik çok şükür bir sorun yaşamadım umarım yaşamamda.. Yani bu LPG aslında kite göre değil de ustaya göre değerlendirmek lazım düzgün montajla sorunsuzca aracınıza binersiniz.. Aracınız tekrardan hayırlı olsun..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMRE01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı Antalya'da buldum çok şükür İstanbul'a gitmeme gerek kalmadı. İstabul'da ki bayi ile görüştüm, kaporayı iade edecekler hafta içi. Bayiye aynı aracı yaşadığım şehirde sizin verdiğiniz fiyattan 600 lira daha uyguna buldum diyorum ancak hala beni oraya gitmem için iknaya çalışıyorlar. Yarın gidip peşinatı vereceğim inşallah.

astrasedan115hp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağolun ocakta trafiğe çıkarıp bineceğim bakalım :) motor açma muhabbetleri konusunda da yardımcı olursanız sevinirim çünkü bu konuda da her yerde türlü türlü şey okudum. yok parçalar birbirine uyumludur istediğiniz gibi kullanın yok uyum yoktur 2500 deviri geçmeyin falan kafa karıştırıyorlar :D ayrıca kusura bakmayın hem opel de hem sıfır araç konusunda hem de forumda yeniyim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...