2015 model Astra j sedan depo kapağı kilitlenmiyor

Bjk1677

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mrb başlıkta belirttiğim gibi aracımın depo kapağı kilitlenmiyor.daha doğrusu mazot alırken tahminimce acemi pompaci bastırıp açması yerine çekerek bir hasar verdi diye düşünüyorum.servis değişmesi gerekiyor dedi 380 TL gibi bir fiyat çıkardı.normalde kapağı kapattigimizda bir dil çıkıp kapakta deliğe geçiyor .yani benim araçta o dil yada herneyse görünmüyor.fotograf atıyorum arkadaşlar bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende fotoğraf görünmüyor, kapağı kilitli tutan dil kırıldıysa piyasada oraya uygun bir şey yapabilirler. Yapma imkanı yoksa mecbur o mekanizma yenisi ile değişecek. Servis fiyatı pahalı, o nedenle öncelikle yan sanayi satanlara veya çıkmacılara bakmakta fayda var.

Bjk1677

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş öncelikle yardımın için tskr ederim.fotograf yüklemesi yapamadım telefondan .bu videoda gösterilen mekanizma benim aracimla aynı değil.yukleme yapabilsemde anlatsam derdimi

ozkngv

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş öncelikle yardımın için tskr ederim.fotograf yüklemesi yapamadım telefondan .bu videoda gösterilen mekanizma benim aracimla aynı değil.yukleme yapabilsemde anlatsam derdimi

hizliresim.com sitesine fotoğrafı yükledikten sonra forumlar yazan linki buraya yapıştırdığınızda fotoğraf forumda gözükecektir.

Yine de olmazsa aynı sayfada en altta resim direkt adresi yazan linki de forumda paylaşırsanız resme erişilebilir.