280 derece egzantrik

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 280 derece piper egzantrik buldum fiyatı 500 lira. biraz da pazarlık ederim işte 400e falan alırım sanırım. 2. el tabikide :) şimdi ben chip yazdırmadan ve egzantrik deiştirmekten başka bir işlem yapmadan bunu kullanabilir miyim? satan arkadaş lift değerlerini bilmiyor malesef. bende asıl gt egzantriği istiyordum rolantide sorun olmasın diye ama şimdi bunu bulunca çok kararsız kaldım sizden yardım istiyorum. :)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
subapların açılma kapanma zamanlarını ayarlıyor. performans veriyor tabi yakıt artıyor :D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar çok artırmıyor ya %10 ancadır :)

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanırsın ama tam performans alamazsın sorun çıkarmaz kısaca tam coşmaya başladığında kesiciye takılma gibi sorunların olur en fazla:D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide chip yazdırsam kaçta devir kesici devreye girecek ki? bende şu anda chip zaten var ama devir kesici deişmedi aynı yerde. egzantriğe göre yazıdırınca en fazla 7bine çıkar daha da artırmak zararlı olur diye düşünüyorum.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7300 oluyor genelde kesici opellerde chipden sonra, chip olupda 6800 kesici ilginç hangi marka chip var?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyadan getirtim ben kendim markasını bilmiyorum :D

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne bulursan takmışın hocam sen:D Arabaya yazık valla güzel bi chip yaptır egzantrikden sonra ne olduğu belirsiz şeylerle başın çok ağrır. Güzel bi yazlım + egzantrik ile 155-160hp yi rahat bulursun.