3 şilinin eşşek şakası

gabronit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu üç gencin birini ekonomi bakanı, birini milli eğitim bakanı birini de dış işleri bakanı yapalım sonra sistemde de bi değişiklik yapıp üçünü aynı anda hem başbakan hem de cumhurbaşkanı yapalım. tüm dünya peşimizden gelsin :) sonra da çıkıp şaka yaptık yav bizde para ve üretim ne gezer dielim :)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: Nasıl bir tip bunlar yahuu...Bizim ülkemizdede deprem olucak deyip milleti sokaga dökmek gibi bişey bunların yaptıgı...:mad: Bana kalırsa komikligi biraz tartışılır..Dünya bu tip felaketler sürekli yaşarken ve adamlarında daha önce bu felaketi daha önce yaşamaları,her lafta korkmalarını haklı gösterir...Bence iyi bir şekilde cezalandırılmalılar....

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: Nasıl bir tip bunlar yahuu...Bizim ülkemizdede deprem olucak deyip milleti sokaga dökmek gibi bişey bunların yaptıgı...:mad: Bana kalırsa komikligi biraz tartışılır..Dünya bu tip felaketler sürekli yaşarken ve adamlarında daha önce bu felaketi daha önce yaşamaları,her lafta korkmalarını haklı gösterir...Bence iyi bir şekilde cezalandırılmalılar....
bencede kesinlikle haklısınız şaka şakalıktan ve eşekte eşeklikten çıkmış

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
işte gercek espirili genclik