30bin km bakım

MCakir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Corsa'mı bakıma götüreceğim. Bana yakın olduğundan ve daha önce klima problemime yaklaşımlarından ötürü Gerçek otoya gitmeyi düşünüyorum. Randevu'yu da aldım hatta ama fiyat biraz yüksek gibi geldi.

Standart paket KDV dahil 410 TL. Kampanya dahilinde motor temizliği (o da neyse) ve rot/balans hediye ediyorlar. Etmeselerdi de rot/balans yaptıracaktım esasında. Sadece bu açıdan bakıldığında aslında fiyat biraz anlamlı geliyor ama yine de yüksek değil mi?

Ayrıca buji'ler kaç km'de değişiyor?

Son olarak (aracım daha garanti dahilinde olduğundan) daha ucuza halledebileceğimden emin olduğunuz bir yetkili servis var mı?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Her 10000 de bir buji değiştirmek en iyisi ama 410 fazla fiyatsevise gitseniz 350 tutar

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
ben 2 hafta önce 2.yıl bakımını yaptırdım 2009 benzinli Corsa 330 TL balans-komple düzen de yaptırdm toplam 390 a çıktı

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta garanti olayı yoksa servisi tavsiye etmiyorum gerçi hoş ben volant sorunundan sonra terk ettim servisi çünki garanti olayı boş neyse konuyu dağıtmayayım bence fiyatlar çok uçuk hiç değmez sanayi sitesinde tanıdığınız güzel bir usta varsa çok çok ucuza biter bu işler. Ben comboyu öyle yapıyorum son bakım tüm kontroller dahil 120 TL tuttu :D