33 C.A.F. Arden Mavili CoRSa

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son yapılanlar ...

Bagaj açma kısmındaki siyah folyo söküldü !

Bagaj camına özel tasarım nürburgring stickerı yapıştırıldı

Ön cama sileceğin alt kısmına Hand Wash Only ! (Yalnızca El ile yıkayın :) ) stickerı yapıştırıldı

Simota açık hava filtresi sökülüp yerine BMC kutu içi filtre takıldı (daha fazla performans stock motor sesi)

resimler ...

aFChh5R.jpg

Jy6TMKx.jpg

8gVSzdn.jpg

bagajımda ne var diye merak edenler için bir resim ;)

qw78pHE.jpg

Son düzenleme:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rahatsız kaardeşim benim :)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Maaşalllaaaaahhh... Allah nazarlardan saklasın Mavişini :) Heleki o egzos sesine bittim... :)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
he filtre o dimi :) ben de çok tatlı bir ses istiyorum ama peder de kullanıyor arabayı. o da hiç hoşlanmaz sesten :) kaldım arada :)

Egzos değil aslında o açık hava filtresinin sesi ama bu aralar sağlam bir egzos sistemi monte etmeyi düşünüyorum ;)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Egzos değil aslında o açık hava filtresinin sesi ama bu aralar sağlam bir egzos sistemi monte etmeyi düşünüyorum ;)

Uğur araban on numara tam binilicek havada. Maşallah Maşallah bir zamanlar bende bir tane alacaktım arka camları manuel olması , 2 airbag olması ve esp gibi güvenlik donanımların olmaması sebebiyle vazgeçtim. Renk olarak fildişi beyaz renkleri çok hoşuma gidiyordu. Bu arada motor erken kirlenmiş :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

a.kucukdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah aracına arada sırada görüyordum sanki yollarda :)

Mersinde kendi grubumuz bi ara haberleşelimde oturup çay kahve içelim ;)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
he filtre o dimi :) ben de çok tatlı bir ses istiyorum ama peder de kullanıyor arabayı. o da hiç hoşlanmaz sesten :) kaldım arada :)

Senin araba dizel ama yani benzinli gibi ses almayı bekleme pek :) ben olsam dizel arabadan turbonun sesini almak için açık K&N hava filtresi takardım motora , araçtan harika bir ses çıkıyor o şekilde

Uğur araban on numara tam binilicek havada. Maşallah Maşallah bir zamanlar bende bir tane alacaktım arka camları manuel olması , 2 airbag olması ve esp gibi güvenlik donanımların olmaması sebebiyle vazgeçtim. Renk olarak fildişi beyaz renkleri çok hoşuma gidiyordu. Bu arada motor erken kirlenmiş :D

Eyvallah doğukan :) arka camların manuel olması en büyük dez avantaj ne yazık ki araç full kasa olmasına rağmen arka camlar manuel :( esp pek gerekli değil bana :)

Motor çabuk kirlendi mersinin yolları sağolsun ama daha geçen hafta yıkattım motoru gedizlerde ilk günkü gibi oldu :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:09 ----------

Maaşallah aracına arada sırada görüyordum sanki yollarda :)

Mersinde kendi grubumuz bi ara haberleşelimde oturup çay kahve içelim ;)

Görmüşsündür kesin :) şehir içi çok fazla yol yapıyorum çünkü

Mersin grubu şart oldu bize zaten :D bir kaç üye arkadaş daha var aynı şehirden :bir:

Son düzenleme:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Senin araba dizel ama yani benzinli gibi ses almayı bekleme pek :) ben olsam dizel arabadan turbonun sesini almak için açık K&N hava filtresi takardım motora , araç harika bir ses çıkıyor o şekilde

Eyvallah doğukan :) arka camların manuel olması en büyük dez avantaj ne yazık ki en araç full model olmasına rağmen arka camların manuel olması :( esp pek gerekli değil bana :)

Motor çabuk kirlendi mersinin yolları sağolsun ama daha geçen hafta yıkattım motoru gedizlerde ilk günkü gibi oldu :D

Öyledir Uğur kardeşim . Sana soracağım iki çift soru var eğer müsade varsa. Şimdi motoru nasıl yıkattın kardeşim su ilemi yoksa sadece temizlik sprey'i ilemi ? Birde su ile yıkattıysan benim motorda yıkanırmı ki ? Sonuçta akünün arkasında beyin var kablolar var sıkıntı olurmiki :). Birde bu biraz özel olacak ama şimdi senin arabanın cıvıl cıvıl renkleri var metalik renkte değil ileride solmayacakmı dersin ¿ Çok uzuun yazdım kusura bakma :)