3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3d bagaj havuzu kullanan var mı ?

wave61 link' Alıntı:
hocam sıralıyorum
- bire bir uyuyor araca kesinlikle milim boşluk yok benim araçta serviste satılanlarda var ama !
- Koku nun k sı yok bakın burun dayayarak kokladığım halde sıfır koku ile gelmişti çok şaşırmıştım
- Malzeme yumuşak ve kaliteli üzerinize koyduğunuz  şeyler kaymıyor bagajda oradan oraya
- Kaliteli ve yumuşak malzeme şu ana kadar deformasyon yok .. Zaten bagaj havuzu hocam bu yani ne yaparsan  kırılmaz bir malzeme çok esnek...
-֜zerinde çocuk arabası hep bagajda benim misal arabanın demir ve sert plastik kısımları o kadar sürtmesine rağmen ufak tefek iz yapmış havuzda çok önemisz benim için.. Ben pişman olmayacağınızı düşünüyorum...
- Servis aracı ilk aldığımda  bunun sert plastiğini 120 TL ye indirim li verelim , size özel dediler bunun yanında o ürün 20 lira etmez bence çünkü sert plastik ve boşluk var bagajda onda ...
- ֜ründe bunun aynısı bendeki bakınız arkadaş da oradan almış zamanında ve fiyat hala aynı ! http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7100.0
İyi bir şeye benziyor, fiyatı da uygun gibi, bir ara operasyonu yapmak lazım yaz gelmeden, gözüm tuttu.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Resimdekinin aynisi ise cok guzel.
Siparisi vereyim.
thnxx

evet aynısı, umarım memnun kalırsınız, şimdiden iyi günlerde kullanın.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizlili bir müteşebbisin ürünü anladığım kadarıyla ve kaliteli bir şeye benziyor, ilk fırsatta almayı planlıyorum. Eğer düşündüğüm gibiyse 74 TL gayet makul bir fiyat.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende GTC nin orjinal bagaj havuzu var 140 tl olması lazım.ben aracı alırken hediye etmişlerdi GM nin orjinal ürünü

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta aldım yps plastikden. Güzel kargolayıp göndermişler. Araca birebir uymuş durumda.
Almadan önce bir kaç yerde bakmıştım gelen ürün kesinlikle kaliteli. Ortasında ASTRA yazıyor. Birde ürün kolay kolay kaydırmıyorda. Birazdan kendi aracımdaki resimde eklerim

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunlarda benim aracımın üzerindeki fotoğrafları.
a3a3a6yd.jpg
[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/14/05/09/ra7esy7a.jpg[/img]
busuhu8u.jpg

İlk iki foto flexflor un üzerinde son foto ise en altta.
Buğün okula gidip geldim malzemeler yerli yerinde duruyordu sağa sola savrulmamış.
Firma yetkilisiyle konuştuğumda 3 ay içerisinde 3d paspas üretimine de başlayacaklarmış.
Bence tek eksisi koku vardı ilk aldığımda arabaya koymadan şampuan ile yıkadım ve bir gün kadar bekletip araca koydum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx
Bende simdi siparis verdim.