40 bin TL ye ne alınır ....

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bayi ismi vermiyim ama 1.3 cdti model için bana verilen fiyat enjoy için plus paketi 47 bin TL

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay kadar önce enistem sifir corolla dizel aldi, cok memnun yillardir toyotaya kullaniyor onu opelci yapamadim:) toyotalari bende begeniyorum.:)
astra j güzel araba hic sözüm yok ama corolla dizelide kücümsememek lazim dizel motorlari opellerinkinden sessiz kulaga daha hos geliyor.tavsiye ederim.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben siteden bakıp yazdım. neden farklı olur ki?

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıtede ocak guncel fıyatları gorunmuyor henuz.bayıler yıl bası ıle beraber %3-5 aralıgında zam yapacaklar dıye duymustum.bende baktım da lıste fıyatına cok fark var arkadasın soyledıgıyle

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam imkan varsa almandan şaşmam,çalıştığım şirketin tahsis ettiği d4d corollayı yaklaşık 25.000 km dir kullanıyorum.kullanımı çok rahat ,iyi araba ama almanların verdiği kalite hissi yok bence.birde 2010 model olanlarda yağ yakma sorunu var sanırım,sürekli yağ uyarısı veriyordu araç,sonuç olarak servis turbonun değişmesine karar verdi,değiştikten sonra problem çözüldü.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel toyota dışında o paraya volvo s40 makyajlı 2008 dizel bulabilirsin diye tahmin ediyorum.. motor ford motoru olduğu için bakımını fordda da yaptırabilirsin.. biz kullanıyoruz ve gayet memnunuz..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 ay kadar önce enistem sifir corolla dizel aldi, cok memnun yillardir toyotaya kullaniyor onu opelci yapamadim:) toyotalari bende begeniyorum.:)
astra j güzel araba hic sözüm yok ama corolla dizelide kücümsememek lazim dizel motorlari opellerinkinden sessiz kulaga daha hos geliyor.tavsiye ederim.

abi benimde arkadaş 20 gün önce dizel otomatik 1.4 coralla aldı baya güzel bi araç test etme şansım oldu.ama yinede alman almandır :good:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel toyota dışında o paraya volvo s40 makyajlı 2008 dizel bulabilirsin diye tahmin ediyorum.. motor ford motoru olduğu için bakımını fordda da yaptırabilirsin.. biz kullanıyoruz ve gayet memnunuz..

volvo ve audi güzel bir tercih olur..özellikle audi..süperrr...bir de ilkbaharda çıkacağı belirtilen 1.6 dizel 130 bg 320 nm tork motora sahip renault fluance...rakamlar kulağa hoş geliyor...