45,000 Km Bakımı

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 45,000 Km Bakımı

burakkarsli link' Alıntı:
Tarık başkan sağ olsun güzel bir şekilde çözdük bakım işini. Hem fiyat diğer servislere göre makuldü hem de araçta sesinden rahatsız olduğum bir alan gayet güzel halledildi. Bir de üstüne aracın motoru temizlenerek cillop bir hale geldi.

Psikolojik olacağını sanmıyorum; ama araba cidden bakım sonrası çok hoşuma gitti. Artan çekişi ve klima performansı ile şanzımanın hafifliği (yağ değişimi sayesinde) ve beni gıcık eden sesin çıkmaması ile h.sonu büyük keyifle kullandım arabamı.

Bu vesile ile Tarık abi ve Odak'a bir kez daha teşekkür ederim.

Burak madem uzun yol yapacaksın V kayışını özellikle bir kontrol ettirseydin bazen gözden kaçabiliyor çatlak falan varsa kolayca yırtılıyor ne yazık ki... Uzun yolda başına bela olur Allah korusun.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

burakkarsli link' Alıntı:
Tarık başkan sağ olsun güzel bir şekilde çözdük bakım işini. Hem fiyat diğer servislere göre makuldü hem de araçta sesinden rahatsız olduğum bir alan gayet güzel halledildi. Bir de üstüne aracın motoru temizlenerek cillop bir hale geldi.

Psikolojik olacağını sanmıyorum; ama araba cidden bakım sonrası çok hoşuma gitti. Artan çekişi ve klima performansı ile şanzımanın hafifliği (yağ değişimi sayesinde) ve beni gıcık eden sesin çıkmaması ile h.sonu büyük keyifle kullandım arabamı.

Bu vesile ile Tarık abi ve Odak'a bir kez daha teşekkür ederim.

MAŞALLAH hayırlı olsun :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Burak madem uzun yol yapacaksın V kayışını özellikle bir kontrol ettirseydin bazen gözden kaçabiliyor çatlak falan varsa kolayca yırtılıyor ne yazık ki... Uzun yolda başına bela olur Allah korusun.

Genel kontroller sırasında kayışa bakıp bakmadıklarını bilmiyorum kardeşim; ama 60,000 km bakımında değişir diye düşünüyorum. Sağ olasın önerin için.

mucahitduran link' Alıntı:
MAŞALLAH hayırlı olsun :)

Sağ olasın kardeşim.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İmzamdaki aracımın 45000 bakımını tüm balatalar da değiştirilmiş vaziyette 859 tl ye yaptılar.. sadece bakım olsa idi ( balatalar hariç) 490 tl idi.. bilgilerinize