45bin bakım fiyatları

cliocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 45bin bakım fiyatları

Astra j yi bilmiyorum ama h ta ben mann filitre kullanıyorum.zaten polen ve hava filitresi mann üretimi sadece gm logosu var ve yanında mann yazar.hem gm kodu hemde mann ın kodu yazar.yağ ben gm kullandım ama shell helix bulabilseydim onu kullanacaktım.
Buyurun polen ve hava filitresi diğerleri kırmızı antifiriz ve gm cam suyu.

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/2Q1Ba0.jpg[/img]

mobil attığım için foto büyük ve yarısı çıktı sanırım  kusura bakmayın düzelte bilecek arkadaş varsa yardımını esirgemesin.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Sence neden bosch hakan hocam. Eğer GM den daha kaliteli ise hepsini bosch alayım. Zira daha uygular.

Ben hangisi daha iyi acıkçası bilmiyorum ama o gün izolasyonda mazot filtrede jellestigi ve 90km yol gitmeme rağmen duzelmedigi icin bosch takmıştm o an ustam onu alalım dediğinden

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
filtre için niçin GM önerdiniz? Bosch iyi bir tercih olmaz mı?

not: 3.bakım için servis düşünmüyorum o sebeple merak ettim.

birde kışın aracıma ısı izolasyonu yaparken filtreyi Bosch takmıştım bir sıkıntı yaşamadım

birkaç servisle görüşmüştüm onların tavsiyesi mazot filtresinin GM olmasında yarar olduğunu söylemişlerdi, Bosch 'u bilmiyorum, ama siz bir sıkıntı yok diyorsanız doğrudur. Ayrıca  yetkili serviste GM diye taktıkları yağ filtresi üzerinde hiçbir markası olmayan (made in china) çıktı. onun için ne takıldığına dikkat edin gözünüzün görmediği malzemeyi taktırmayın. bunu yapan opelin yetkili servisi, onun için ben mazot filtresini GM, yağ filtresini Bosch, hava ve polen filtrelerini Motocar taktırdım, hiçbir problemim olmadı.

ylc link' Alıntı:
Teşekkür ederim cevap için yağı sizlerin tavsiyesi ile kesinlikle mobil 1 esp 0w40 kullanmak istiyorum. İzmirde iki ve uşakta bir yetkili servis ile görüştüm hiçbirisi mobil 1 kullanmama izin vermedi. Hatta İzmirde bir özel servisi aradım oda GM var onu kullanıyoruz dedi.
Polen filtresi ve mazot filtresini bosch hava ve yağ filtrelerinide GM alıp arkadaşın özel VW servisi var orada taktıray8m diyorum ne dersiniz?
Bir taraftan da servis kaydı devam etsin istiyorum bir türlü karar veremedim.

Yetkili servisler GM'nin yağı dexos2 koyuyorlar yada onun yanında kendi anlaştığı başka marka yağı satıyorlar, geçen bakımda  Castrol Edge 5-30 koymuşlardı,ama bu bakımda tavsiye üzerine  Mobil1 ESP 0-40 yağ koydum, benim aracın sesi bile değişti, zaten yağın üstüne bakarsan dexos onaylıdır diye ibare bulunuyor. eğer garantiniz yoksa dediğiniz gibi yaptırabilirsiniz, eğer garantiniz devam ediyorsa yağı kendim alacam diye ısrar ediniz geri kalanlarıda yetkili servis zaten GM takıyor, ama malzemeleri gözünüzle görün, her yetkili servis aynı olmaz ama, benim geçen bakımını yaptırdığım yetkili servis 3 kuruş fazla kazanayım diye yukarıda bahsettiğim gibi gözümün içine baka baka yağ filtresini GM yerine ,çakma çin malını takmış bizde onu 15.000 km. kullandık, Allah'dan bir problem çıkmadı.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
birkaç servisle görüşmüştüm onların tavsiyesi mazot filtresinin GM olmasında yarar olduğunu söylemişlerdi, Bosch 'u bilmiyorum, ama siz bir sıkıntı yok diyorsanız doğrudur. Ayrıca  yetkili serviste GM diye taktıkları yağ filtresi üzerinde hiçbir markası olmayan (made in china) çıktı. onun için ne takıldığına dikkat edin gözünüzün görmediği malzemeyi taktırmayın. bunu yapan opelin yetkili servisi, onun için ben mazot filtresini GM, yağ filtresini Bosch, hava ve polen filtrelerini Motocar taktırdım, hiçbir problemim olmadı.

Yetkili servisler GM'nin yağı dexos2 koyuyorlar yada onun yanında kendi anlaştığı başka marka yağı satıyorlar, geçen bakımda  Castrol Edge 5-30 koymuşlardı,ama bu bakımda tavsiye üzerine  Mobil1 ESP 0-40 yağ koydum, benim aracın sesi bile değişti, zaten yağın üstüne bakarsan dexos onaylıdır diye ibare bulunuyor. eğer garantiniz yoksa dediğiniz gibi yaptırabilirsiniz, eğer garantiniz devam ediyorsa yağı kendim alacam diye ısrar ediniz geri kalanlarıda yetkili servis zaten GM takıyor, ama malzemeleri gözünüzle görün, her yetkili servis aynı olmaz ama, benim geçen bakımını yaptırdığım yetkili servis 3 kuruş fazla kazanayım diye yukarıda bahsettiğim gibi gözümün içine baka baka yağ filtresini GM yerine ,çakma çin malını takmış bizde onu 15.000 km. kullandık, Allah'dan bir problem çıkmadı.
Garantim bitti. İyisimi hepsini GM alıp taktırayım.(polen filtresi hariç) yağ olarakta mobil 1 0 40 alacağım artık.