46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlı olsun :rolleyes: abi bir de GL lerde en sinir olduğum nokta arka koltuktaki kafa yastıklarının olmayışı..Bunu da çok fazla yurt dışına açılmadan CD/comfort/CDX vs donanımlılardan temin edebilirsin ;) ve tabi jantlar da...Bir de ön tampona sis farlı tampon..İyi iyi şimdiden comfortları geçtik sayılır :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlı olsun :rolleyes: abi bir de GL lerde en sinir olduğum nokta arka koltuktaki kafa yastıklarının olmayışı..Bunu da çok fazla yurt dışına açılmadan CD/comfort/CDX vs donanımlılardan temin edebilirsin ;) ve tabi jantlar da...Bir de ön tampona sis farlı tampon..İyi iyi şimdiden comfortları geçtik sayılır :)

sağolasın kardeşim.

sis farı işini orjinal tesisat ile çözdük o tamam. gayet güzel calısıyor . gözünden kaçtı sanırım. kafalık işine gelince orjinal desenlisini bulsam alırım.. ebay de kafalık var ama siyah renk.. desen uymuyor. jantlar şimdilik orjinal kalacak. çizik bile yok jantlarda :)

cc seti ve yol bilgisayarını bulsam cok iyi olacak.. aramaya devam ediyorum. ebay den getirmek mantıklı.. tr de cok yüksek paralar isteniyor. aynayı 22 pound a mal ettim kapaği ile birlikte. burda 200 tl isteniyor. yüksek bir rakam. ısıklı güneşlikler 110 tl burada.. 9 pounda ebay de buldum :) zamanım cok. Allah kaza bela vermezse baya birşeyler ekleyip keyfini süreceğiz

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 bijonu 5 bijona çevirme kitiyle seninkileri 5 bijona çevirelim, çıkma CD jantı alalım, sıfır CDX göbek alalım, GL söküp CDX badge yapıştıralım, tabi en azından 3.5-3.5cm basmak da gerekir. Ama motor sesini napsak bilemedim :D

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar ebay sağolsun oem kararan ayna ve nikelajlı iç kapı kollarını buradan temin ettm ürünler elime ulaştı.
Boş bir zamanımda montaj yapıp resim atarım. Hala cc seti aramaktayım

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebay kanalı ile ışıklı elçiklerde yola çıktı. tüm parçaları toplayıp montaj yapacağımız için montaj süresi gecikebilir..

parça arayışlarımız tüm hızıyla sürüyor : )

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha yolumuz uzun : )

cc seti ve yol bilgisayarı için arayışlarım sürmekte.. bulsam yapışacağım da : )

sonrasında ne yapabilirim onu düşünüyorum

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu buraya kaydıralım Murat Abi; vectra b gt spoilerı önermiştim en son.. :D

olur : )

gt spoyleri baktım . mantıklı . kendim kaporta işinden anlıyorum.. boyasız alıp kendim boyarım onu : ) maliyet 100 ü geçmez

konu gene tekrarlıyor ama bir tane cc seti buldum. 350 tl istiyor .. biraz daha bekleme taraftarıyım.

yol bilgisayarı için set day walker da varmış ama malzemeleri bulamıyor : ( sahibinden com da astronomik rakamlar isteniyor mümkün değil almam : )

çıkmacılara gitme şansım olsa güzel olacak