46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlarım selamlar

62.000 km olduk. : ) aracı satmayı düşünüyorum. Yakında ilanı acarım. Hersey Astra j için

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vaay :confused: Murat Abi :D ?Hakkında hayırlı olsun da km mi fazla geldi yoksa :) şaka bir yana tabi, umarım satabileceğin en yüksek sınırdan verirsin aracını..Kıymetini bilecek anlayacak biri bulur diye umuyorum bu aracı..Gerçekten de görmediğim halde kefil olabileceğim nadide araçlardan..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar'ım sağolasin. İnşallah değerini bilecek birine nasip olur gerçekten tertemiz orijinal bir araca sahip olacak alan kişi. Yapılabilecek bütün bakımlarıni yaptım hepsi kalem kalem yazılı. Bugün de yağını yeniledim. Değişim için hiç 10000 km beklemedim.

İstediğim rakamı bulamazsam satmayacağım hakkı ne ise o rakamı isterim çünkü.

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bin kere Maaşallah! Çok çok arzu edip malesef temizini bulamadığımız için alamadığımız bir araba bu Vectra b... Güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın... Atakum'da oturuyorsunuz herhalde ;)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bin kere Maaşallah! Çok çok arzu edip malesef temizini bulamadığımız için alamadığımız bir araba bu Vectra b... Güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın... Atakum'da oturuyorsunuz herhalde ;)

çok teşekkür ederim. Atakum'da oturmuyorum ama gidip gelirim sürekli . bu araçların temizi zor bulunuyor malesef yaşı itibariyle..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtı koyduk yıkadık yağını filtresini değiştirdik attık garaja.. maşallah. güncel km 62.605 .

alalı ayın 16 sında 1. yılımızı doldurduk. Maşallah diyeyim rutin yapılması gerekenler dışında hiçbir sıkıntı cıkartmadı. forumlarda yazıldığı gibi sorunlu araçlar değiller. tabi düzgün kullanmakta önemli.

1264w2x.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtı koyduk yıkadık yağını filtresini değiştirdik attık garaja.. maşallah. güncel km 62.605 .

alalı ayın 16 sında 1. yılımızı doldurduk. Maşallah diyeyim rutin yapılması gerekenler dışında hiçbir sıkıntı cıkartmadı. forumlarda yazıldığı gibi sorunlu araçlar değiller. tabi düzgün kullanmakta önemli.

1264w2x.jpg

Söylenecek başka bir şey yok :bir: maşallah Murat Abi..