6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu sefer geliyorum bende. :) benide ekleyin abi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

eren_1903 link' Alıntı:
Sincandan gelecekseniz ya Gölbaşı tarafından çevre yolundan ayrılıp OR-AN tarafına dönmeniz gerekir yada çevre yolu İnceğe kadar çıkar İncekten OR-AN tarafına gelmeniz gerekir ama yol uzamış olur.

Ek olarak Eymir gölüne hafta sonu araç ile girilmiyor. Hafta içi ise ODTÜ kartınızın olması gerekiyor arabayla girmek için ama içerdeki restaurant tarzı yerlerden randevu alıp kapıya söleyin derseniz girebilirsiniz biz öyle yapıyorduk :)

Özgür bahçeye bir kaç kez gitmişliğim var güzel mekan ama hafta sonu çok boş olacağını sanmıyorum.
Pek yol bilmem ben ya haritadan baktim cevre yolundan direk ulasiliyordu o yuzden ordan geleyim dedim

Haritadan bana yol tarifi atar mısınız msj yolu ile rica etsem :)

Navigasyona yazdigimdada çevre yolunu gosteriyor :-(

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Pek yol bilmem ben ya haritadan baktim cevre yolundan direk ulasiliyordu o yuzden ordan geleyim dedim

Haritadan bana yol tarifi atar mısınız msj yolu ile rica etsem :)

Navigasyona yazdigimdada çevre yolunu gosteriyor :-(
Orhan trafik olsaydı çevre yolu iyi olurdu ama Pazar öğlen trafik olmaz en mantıklısı Eskişehir yolu konya yolu güzergahı

[img=800x526]http://i.imgur.com/hlStbHA.png[/img]

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Orhan trafik olsaydı çevre yolu iyi olurdu ama Pazar öğlen trafik olmaz en mantıklısı Eskişehir yolu konya yolu güzergahı

Evet abi sizinle bulusuruz o zaman mucahit alir eskisehir yolundan olmazsa beni

Sincanda evim cevre yolunun dibinde harita cevre yolundan git diyor ama cevre yolu şu kisimda cortluyor :)

[img=337x600]http://i.hizliresim.com/lY65Rl.png[/img]

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

Mustafa bizim buluşacağımız saatlerde, Konya yolu Gazi okullar çevresi kalabalık olacaktır. Çünkü o tarihte biliyorsunuz, sınav var ve tam sınav bitme saatlerine denk gelineceği için, bunu göz önünde bulundurmak lazım...

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Mustafa bizim buluşacağımız saatlerde, Konya yolu Gazi okullar çevresi kalabalık olacaktır. Çünkü o tarihte biliyorsunuz, sınav var ve tam sınav bitme saatlerine denk gelineceği için, bunu göz önünde bulundurmak lazım...
Haklısın abi ben sınavı unuttum. Bizim için başka alternatif yol yok saat 12'de Konya yolunda toplanıp hareket ederiz.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Haklısın abi ben sınavı unuttum. Bizim için başka alternatif yol yok saat 12'de Konya yolunda toplanıp hareket ederiz.

Peki mustafa abi bana ne tavsiye edersin cevre yolu uygun mu sence toplam mesafe 45 km civari

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Peki mustafa abi bana ne tavsiye edersin cevre yolu uygun mu sence toplam mesafe 45 km civari
Orhan ben çevre yolunu kullanmazdım 10 km az değil.

eren_a1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çevre yolu yaklaşık 10km fark eder ama trafiğe takılmadan gelirsiniz sınav olmasa o saatlerde trafik olmaz ama sınav dolayısıyla trafik olabilir.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
konya yolunda gökçek in yaptığı kapıyı geçtikten sonra hemen sağda cep var, orada buluşabiliriz. orası beklemek için müsait bir yer ve diğer arkadaşlarda kolay bulurlar.