94 gsi 16V!!!

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka okan abinin aracı bizim mahaleden bi abimiz aldı :)

ahaaaaaa egzaust ne varsa sokersin artik sen gece benim eski arabadan .Vallaha Vurur billaha vurur :))))))))))))))))
Gm egzaust ta guzel oluyo Hani :))))))))))))))))))))))))

Neyse vakti gelince sari astranin tamponlari kaldiralacgi zaman aradan egzaustu alirsin soyleriz orjinal gm i aliyoruz size Borla ozel sesli falan .
Olse cikarmaz :)))))))

Yahu Allahin 17 milyon nufuslu sehrinde bula bula sizin mahalleyimi buldu araba :))))))))))))))))
Agh aghhhhh aciyorum bizim arkadasa Adami yoldan cikaracaksiniz :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahaaaaaa egzaust ne varsa sokersin artik sen gece benim eski arabadan .Vallaha Vurur billaha vurur :))))))))))))))))
Gm egzaust ta guzel oluyo Hani :))))))))))))))))))))))))

Neyse vakti gelince sari astranin tamponlari kaldiralacgi zaman aradan egzaustu alirsin soyleriz orjinal gm i aliyoruz size Borla ozel sesli falan .
Olse cikarmaz :)))))))

Yahu Allahin 17 milyon nufuslu sehrinde bula bula sizin mahalleyimi buldu araba :))))))))))))))))
Agh aghhhhh aciyorum bizim arkadasa Adami yoldan cikaracaksiniz :)

Ahuahuahuahauhua Bilemicem Artık Abi şans Kayınbiraderi geldi sordu bana bitane sarı GSİ varmış dedi ankarada dedim Sahibinin adı Okanmıymış sor bakiim dedim evet dedi dedim alsın :D ben kefilim :D bişiler bişiler dedi ama pek kulak asmadım turbo murbo öle bişiler bişiler falan dedi :D Doğruluk Payı Nedir acep :D bu arada Bende semte GSİ arıodum Kendime Yedek Yapıcak oda geldi :D:D:D:D:D

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar dedim ben almayın elinizede kalır die dinlemediler :p

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle tüplü olmamasına dikkat ederim.

Başka lafa gerek yok zaten.
1.aynen tüpün varsa gsı neden alıyosun
2.bu arada lacivert e gelince o renk gsı yokki mavi yada koyu mavisi var 2 tondur bu tonunu ilk kez gördüm yani komple boyalı olmalı renk kodu olmaksızın zevkine göre boyanmış mavi
3.resimle fotoğrafa yorumla arabamı alınır bu arkadaş ya dalgasında yada bi ilk yaratmaya çalışıyo bence saçmalamaktan başka bişi diil yorumla fotoğrafla arabamı alınır :(

Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabılır ama okadar onemlı olmaz ya bence..kaportada curuk olmasın.motoru ıyı olsun yeter

önce kendine bi bütçe yap ben astra ya bu kadar verebilirim de ki ona göre baksınlar sonrada bu kadarda kenara ayırdım deki ona göre masraf çıkartsınlar sende topla bakalım kaç para yapıyor ondan sonra arabalara bakmaya başla ve mesela deki her astranın linkini koyup bu araba nasıl şu araba nasıl diyeceğine deki mesela bana bu paraya ne önerirsiniz ona göre önerilere bak
bunları niye yazıyorum biliyomusunuz beylerr bu kardeşimizin koyduğu linkteki arabalara bakan herkez çoğu bilinçli çoğu bilinçsiz yorumlar yapılıyor satıcı olan arkadaşlarında satış niyetini göz önünde bulundurarak arabasını bilmeden resimlere bakarak kötülemek yanlış bi davranış etik olmayan ve bir suçtur sizi dava bile edebilir bunları düşünün ona göre yorum yapın kısa öz yarar yaramaz diye yazarsanız sizde bu duruma düşmemiş olursunuz yada özeline yazın durumunu biliyosanız dikkat edin yorumlarınıza
size gelince araç arayan kardeşim 4/5 tane konu açmışsınız tekrar söylüyorum böyle ne araba alınır nede araba satılır daha profesyönelce davranırsanız hem form kirliliği olmayacak hemde size arkadaşların yorumlarındaki gibi tavsiyelere uyarsanız üzmeyecek güzel bi araba ya sahip olma fırsatı doğacak
üzülmen bizide üzer sonrada alınıklara konu açmaya başlarsın seni uyarıım adam gibi bişi al üzülme 2 fazla olsun taştan olsun misali

Son düzenleme:

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aman be yalçın abi gecenin 2 sinde napcan gsi ya :)