Ablam da remap istedi :) :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ailecek tatile çıkacakları için Sedan 1.3 aracım ile Hb araçları değiştirmiştik. Döndüğünde söylediği şey, aracına ne yaptıysan bana da yapacaksın :maden: :maden: Bu Cumartesi, fırsat bulmuşken yapalım dedik, kendi aracım ile aynı yaptık, 110hp çok tatlı oldu. Danteller ev ortamı, Bir kare çekmişim, paylaşiyim dedim.

attachment.php

Ekli dosyalar

• remap.jpg
    remap.jpg
    87.6 KB · Görüntüleme: 233

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekonomi ve performans bir arada.. 1.3 ün yaktığı mazotunu bırakın çektiği hava miktarıyla bile ekonomik :) çiple biraz daha kondisyonlu oluyor :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 Vectra B arkadaşları üzüyor :) 1.5 megane ile kafa kafaya.

Haklısın Emre Abi :D ben 2.5 V6 vectra b lere de üzülüyorum..Yani sorsan ~170 hp ama tork 230.. 1.4 TSI daki torkla aynı ya da verdiğin örnekteki gibi Emre Abi megane 1.5 dizeli ile aynı :confused: tamam eski teknloloji de nedense opelin beygirle aygırla sorunu olmuyor da, şu tork meselesi can sıkıyor...Amerikan geni taşıdığı belli yani :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Haklısın Emre Abi :D ben 2.5 V6 vectra b lere de üzülüyorum..Yani sorsan ~170 hp ama tork 230.. 1.4 TSI daki torkla aynı ya da verdiğin örnekteki gibi Emre Abi megane 1.5 dizeli ile aynı :confused: tamam eski teknloloji de nedense opelin beygirle aygırla sorunu olmuyor da, şu tork meselesi can sıkıyor...Amerikan geni taşıdığı belli yani :D

Eskilikten ziyade, Turbo araçla kıyaslıyoruz. Üstüne dizelse tork da geliyor.
2.5 ile denemedim, aslında otomatik ve düz ile denemek isterim, cidden ümitliyim :) :)
Hondacıları daha çok üzen bir Atasözü;
Beygir araç sattırır, Tork yarış kazandırır.

Dün aracım Amcamdaydı, geldiğinde söylediği, olum bunda turbo mu var, bizimki(astra J 1.6) bunun yanında kağnı :maden: :maden:

Abla selektör atmasın sonra çekil kenara diye:):)
Aslında mecburiyet 1.3 için. Gerektiğinde güç sahibi olursan, kazadan kaçınabilirsin belki.