Abs tc devir saati sorunu

daynaft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar opel vectra 2000 model 2.0 CDX aracım
bugün akşam üstü aracımi çalıştırmak için araca bindim maRS a basarken araç normalinden biraz geç çalıştı akü bitmis gibi gösterge ışıkları falan azaldı ama araç çalıştı 2 3 dakika rolanti de çalıştırdım aracın kapısını kapatınca abs ve tc ışığı yandı farları yakmak için far düğmesini çevirdim ve araç teklemeli bi şekilde çalışırken devir saati titreyerek 7 bin devire ulaştı ve farlar cok kisik sekilde yaniyordu tekrar farları kapattım devir normale döndü tekrar açınca sorun yine aynı farları kapatıp araca biraz gaz verdim ve farları yaktim araç düzeldi abs tc de söndü bu sorun neden olabilir geçen hafta uzun yola gittim aracı yıkadıktan sonra abs tc yanmış ti 15 dk sonra geri söndü geri dönüşte tekrar araç su ile temas edince yine yandı ve 100 km kadar yol yapınca söndü 3 gündür araç evin önünde yatıyor du şu ile de temas etmedi bugün bu şekilde hata verdi sorun ne olabilir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektrik aksamında sorun var gibi duruyor. Elden gecmesi gerek. Bu yaşta araclarda bu tarz sorunlar sikca gorulebiliyor.