açıköğretim sınav sonuçları

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deshaneye gidiyorsa geçersin ben paraya kıyamadım ders başı 100 tl istediler diye gitmedim:)fakat bir kaç derse gidicez gibi:)

Bende ders başı 100 TL'den 800 lira verdim toplam bir öğretim yılı için. İlk dönem + ikinci dönem yani :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
o değilde dikkatimi çekti bütün kadınların çantalarında cep telefonları var biz erkeklerin kini niye istemiyorlar

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yapılacak tek şey, MURAT AÇIKÖĞRETİM kitabı alıp, o ünite sonundaki soruları çözmek.

GARDAŞ BEN ONLARI ÇÖZMEM
diyenler içinde kendi yaptığım yöntemi söyleyeyim; Cevap anahtarını açarım, bütün soruların cevabını üzerine işaretlerim, sonra bütün soruları okuyup cevabına bakarım... Bu yöntemle açıköğretimi bitirdim resmen :D MURAT YAYINLARI'nın verdiği soruların çoğu sınavda çıkıyor... Ama bi ünite'de bazen 80-90 soru oluyor bilginize :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Abi yapılacak tek şey, MURAT AÇIKÖĞRETİM kitabı alıp, o ünite sonundaki soruları çözmek.

GARDAŞ BEN ONLARI ÇÖZMEM
diyenler içinde kendi yaptığım yöntemi söyleyeyim; Cevap anahtarını açarım, bütün soruların cevabını üzerine işaretlerim, sonra bütün soruları okuyup cevabına bakarım... Bu yöntemle açıköğretimi bitirdim resmen :D MURAT YAYINLARI'nın verdiği soruların çoğu sınavda çıkıyor... Ama bi ünite'de bazen 80-90 soru oluyor bilginize :D

bende onu alıyordumda geçen dönem 3200 soru vardı hangi biriini ezberleyeyim:)bu dönem çıkmış sorular aldım 2-3 tane soru çıktı:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çıkmış soru sormuyor çakallar, ehliyet sınavı mı bu :rakir:

ya ötekine çalışmak daha doğrusu ezberlemek çok zor insan biraz azaltır o soruları 150 160 tane soru olduğunu bilirim bir ünitede:)

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aöf kendi kitabını almayın bile :D Muratın 2 sayfa özet + sorusu yeterli.. 2 haftan önce her gün 1-2 saat okusanız çok rahat geçersiniz :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aöf kendi kitabını almayın bile :D Muratın 2 sayfa özet + sorusu yeterli.. 2 haftan önce her gün 1-2 saat okusanız çok rahat geçersiniz :D

Aynen, benim kuzenim aldı. Ama çalışmak adamın mizacında yok. Yine de bitane dersin 4 tane ünitesine ve sorularına bakmış 50 aldı geçti :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

konu anlatımmlı olanlar mı:)kitapçıdaki herife ne diyecem şimdi