Acil!!! Aracım 2000 devrin üstüne çıkmıyor

necfur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aracımla şehir içinde dolaşıyordu.birkaç kasis geçtim.Sonra iş yerine gitmek için ana yola çıktım.Araç 2000 devrin üstüne çıkmamaya başladı.Ne kadar gaz versem de sanki 3000 devirde çalışıyormuş gibi devir saati 2000 i geçmiyor.2000 devirde vites atmak zorunda kalıyorum. araç sanki gaz yemiyor. Mesai çıkışı servise geçeceğim.konu ile bilgisi olan lütfen yazsın.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu acıp ıcerden soketlerı bı kontrol edın derım belkı sallantıdan yerınden cıkmıs olabılır

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aracımla şehir içinde dolaşıyordu.birkaç kasis geçtim.Sonra iş yerine gitmek için ana yola çıktım.Araç 2000 devrin üstüne çıkmamaya başladı.Ne kadar gaz versem de sanki 3000 devirde çalışıyormuş gibi devir saati 2000 i geçmiyor.2000 devirde vites atmak zorunda kalıyorum. araç sanki gaz yemiyor. Mesai çıkışı servise geçeceğim.konu ile bilgisi olan lütfen yazsın.

Gecmısolsun kasısten gecerken katalizor dagıtmıssınız sanırsam ;) Aracınız bıraz eskıyse boyle durumlar olabılıyor , ızmırdekı servısın onerısı motoru acmadan bılemeyız di ve arabama yarım motor atacaklardı , fakat ustam sagolsun kayalızoru bosalttı sımdı mıs gıbı gıdıyor ;)

Kısa bır kullanımdan sonra aracınızda oksijen sensorunun etrafı ''kor'' oluyorsa katalızorunuzun dagıldıgını anlayabılırsınız...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz fren kontak....arıza kodu gerek?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
krank mili sensörü bu tür arıza yapabiliyor:cool: