Acil.. manavgatta servis

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tatil donusu yolda kaldim arac calismiyor muhtemelen benzin pompasinda. manavgatta servise goturecegim bildiginiz guvenilir bir yer var mi

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim geçmiş olsun.
ben alanyadayım mesajını şimdi gördüm. benim burada opel servisinden ayrılma arkadaşımın özel opel servisi var, onu şimdi aradım manavgatta bilidiği bir özel servis ya da tamirci yokmuş.
manavgatta yetkili servis zaten yok, en yakın antalyada.
eğer istersen arkadaşım tech2 cihazı ile gelip senin için elinden geleni yapacak.
alanya manavgat arası 60 km. manavgat antalya arası da 60 km. nasıl istiyorsan sana elimden geldiği kadar yardımcı olayım.
antalyadan çözüm aramak istersen sana internetten özel servis numaraları bulurum.
antalyadaki bir kaç özel servis parçada sattığı için belki çözüm daha kolay olabilir.
telefonum xxxxxxxxxxx bana ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim geçmiş olsun.
ben alanyadayım mesajını şimdi gördüm. benim burada opel servisinden ayrılma arkadaşımın özel opel servisi var, onu şimdi aradım manavgatta bilidiği bir özel servis ya da tamirci yokmuş.
manavgatta yetkili servis zaten yok, en yakın antalyada.
eğer istersen arkadaşım tech2 cihazı ile gelip senin için elinden geleni yapacak.
alanya manavgat arası 60 km. manavgat antalya arası da 60 km. nasıl istiyorsan sana elimden geldiği kadar yardımcı olayım.
antalyadan çözüm aramak istersen sana internetten özel servis numaraları bulurum.
antalyadaki bir kaç özel servis parçada sattığı için belki çözüm daha kolay olabilir.
telefonum 0 535 9268696 bana ulaşabilirsin.

abi allah razı olsun... tam konuyu açtıktan sonra otelde bir arkadaş yardımcı oldu sanayide arkadaşı varmış... çekiciyle aracı manavgat sanayiye götürdüm..opel özel servisine götürdük. yine benzin pompası bozulmuş :( onu değiştirdiler.. şimdi yeni geldim.. tekrardan çok teşekkür ederim

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. çözüldüğüne sevindim.