ACİL YARDIM marşa basınca tık bile yok

cengiz23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba 2005 model opel vectra sahibiyim.geçen yıl yaşadığım bir sorunu bu günde yaşadım yardımlarınızı bekliyorum.sorun şu:sabah ve akşam arabamı çalıştırıyorum sorun yok ancak eve gelirken haliyle manavda fırında durmam gerekiyor kontağa anahtarı takıyorum bütün lambalar ve teyp yanıyor sonra bir kademe daha dönderiyorum araç çalıssın ama en ufak bir ses yok.bekliyorum yaklaşık 10 dakika sonra çalışıyor.sanayiye götürdüm beynine baktırdım sorun yok dediler .acaba sorun nerede .

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:59 ----------

şimdi indim arabayı çalıştırdım sorun yok .muhtemelen motor sıcakken bu sorun oluşuyor.motor soğukken bir sorun yok .kafayı yiyecem

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Emre unanin dedigi gibi benimde basima geldi

cengiz23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor sıcakken yapıyor.ve bakın dikkat edin gır gır hiç ses yok.yani anlıyacağınız tık yok.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:59 ----------

Emre unanin dedigi gibi benimde basima geldi

abicim tam olarak ne yaşadın anlatırmısın

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bir basiyorum mars basiyor normal. Ikinci de veya sicakken tik demiyor hersey normal mars basmiyor. Mars motorunu soktuler temizlediler bobin di zannedersem degisti ici de temizlendi. Uc yildir masallah